Сприятливі дні для посадки розсади

сприятливі дні для посадки розсади

Вам знадобиться
 • Розсада
 • Відривний календар
 • Знаки зодіаку
Інструкція
 • . 1

  Найчастіше городники просто не можуть уявити початок посадки, без попереднього знайомства з усіма місячними днями, адже Місяць здатна досить сильно впливати на ріст рослин. Буває навіть, що посадка відбулася в абсолютно несприятливий день, в результаті — негативний підсумок.

 • . 2

  Тому, якщо навчитися визначати найбільш сприятливі дні для посадки, то можна з легкістю уникнути цілої маси неприємностей. Насамперед потрібно приготувати відривний календар, він буде використовуватися для того, щоб знати на якій фазі знаходиться Місяць, через які знаки зодіаку вона проходить в певний час, далі посадка розсади здійснюватиметься саме за календарем.

 • . 3

  Все знаки зодіаку можна розділити на такі види: Родючі: Скорпіон, Риби, Козеріг, Терези, Телець і Рак. Безплідні: Діва, Водолій, Овен і Близнюки. Вологі, зазвичай в ці знаки здійснюють підгодівлю: Риби, Терези, Скорпіон і Рак. Сухі, на спадної Місяці можна займатися збиранням врожаю: Стрілець, Водолій, Лев, Овен, а також Близнюки.

 • . 4

  Два дні перед молодиком і після нього вважаються несприятливими для посадки днями. У ці дні займатися посадкою і пересадкою не рекомендується, краще всього займатися прополкою. Як же вирахувати сприятливі дні для посадки розсади, наприклад для томатів? Варто відзначити, що їх найкраще садити на зростаючому Місяці. Розраховувати такі дні можна за знаками зодіаку.

 • . 5

  Потрібно всього лише подивитися в календарі, на які дні припадають родючі знаки, і здійснювати посадку саме в них. Однак точного підтвердження про вплив Місяця на хороший урожай рослин немає, можна звичайно спробувати це з’ясувати на особистому досвіді. Щодо цього досить багато протиріч в літературних джерелах. А багато хто, в результаті посадки по Місяцю, отримують непогані врожаї. І де прихована правда, кожен вибирає самостійно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :