Ставимо авто на облік

ставимо авто на облік

Вам знадобиться
 • Підготувати пакет документів
 • Оплатити податки і збори
 • Підготувати машину до огляду
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб відчувати себе повноцінним автомобілістом і насолоджуватися правом користування авто, новоспеченому власнику необхідно не тільки заплатити вартість «залізного коня», а й зареєструвати придбання у відповідних органах, а також отримати новенькі номери.

 • . 2

  Згідно з чинним законодавством, процедура реєстрації повинна бути проведена протягом п’яти днів з моменту придбання авто. Така процедура може бути здійснена за участю посередника або самостійно.

 • . 3

  Давайте розглянемо, як поставити авто на облік без посередників. Для проведення зазначеної процедури обов’язково знадобляться наступні документи: паспорт власника або довіреної особи, яка здійснює постановку на облік; договір купівлі-продажу або рахунок-довідка; техпаспорт, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу; страховий поліс; транзитні номерні знаки. При необхідності слід докласти такі документи: довіреність, митні документи, пільгові документи.

 • . 4

  Не зайвим буде запастися часом і терпінням, тому що без паперової тяганини і простоїв у чергах не обійтися. До того, як поставити машину на облік, слід спробувати заощадити пару годин, завчасно підготувавши копій необхідних документів та попередньо записавшись в потрібні кабінети. Після подачі пакета документів по машині у вікно прийому первинних паперів, слід оформити заяву на постановку машини на облік. Далі, не затягуючи часу, оплатити обов’язкові податки і збори, які супроводжують процедуру постановки транспортного засобу на облік.

 • . 5

  Чи полегшить і прискорить видачу актів експертів на відповідність технічного стану номерів агрегатів попередня підготовка машини до огляду. Її слід гарненько вимити, в крайньому випадку, очистити від бруду номера основних вузлів і агрегатів. За результатами огляду та реєстрації, власник отримує на руки свідоцтво про держреєстрацію, оновлений техпаспорт з відповідними записами і новенькі номери.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :