Ставки на спорт: як виграти? Секрети успіху

ставки на спорт: як виграти? секрети успіху

Вам знадобиться
 • Відстеження спортивних результатів
 • Відстеження форми команд та окремих спортсменів
 • Аналіз думок експертів
 • Ставки на низький коефіцієнт
 • Формування експреса
Інструкція
 • . 1

  Букмекерські контори активно проявляють себе в якості безпосереднього учасника спортивних змагань. Вони завжди перебувають десь поруч, і багато вболівальників різних спортсменів і команд постійно стикаються з котируваннями букмекерів на чергові матчі або турніри. Для людей, які тільки починають робити ставки на спорт: як виграти, і при цьому отримати максимальний прибуток — є основним питанням. Найпопулярнішим видом спорту на планеті Земля — це футбол, а відповідно, і найбільша кількість ставок приймається саме на нього.

 • . 2

  У тому, як робити ставки на футбол, природно, є безліч нюансів. По-перше, неможливо виграти тому, хто знаходиться далеко від розуміння даного професійного виду спорту — тобто його потрібно дивитися, за командами потрібно пильно і уважно стежити. По-друге, потрібно обов’язково прислухатися до думок експертів, і в порівняльному аналізі власних думок і прочитаної інформації, намагатися знайти максимально реальний результат. По-третє, варто стежити за зміною коефіцієнтів — по суті, це навіть головне в тому, як заробити на букмекерських ставках.

 • . 3

  Для початку варто починати іграх на низьких коефіцієнтах. Взагалі, цей термін в букмекерських конторах позначає те, з яким шансом щодо одиниці може перемогти та, чи інша команда, або, може бути, взагалі імовірна нічия. Так от, невеликі, але стабільні виграші зможе принести гра «на сильного суперника». Наприклад, «Барселона» в чемпіонаті Іспанії з футболу є беззаперечним лідером, громящім суперників направо і наліво. Відповідно, ставлячи на неї певну суму, з величезною часткою ймовірності ця ставка зіграє.

 • . 4

  У деяких, що роблять ставки на спорт, як заробити великі гроші — це основна проблема. Для таких людей існує варіант з формуванням експресів — об’єднання декількох ставок в одну, шляхом множення коефіцієнтів. Визначення декількох найбільш ймовірних результатів, і створення експреса — відмінний спосіб того, як заробляти гроші на ставках. Завжди варто пам’ятати про те, що спорт непередбачуваний, і навіть найслабший спортсмен або команда може несподівано показати абсолютно неймовірний результат. Саме тому, до ставок варто ставитися дуже обережно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :