Страховка для подорожі на авто

страховка для подорожі на авто

Вам знадобиться
 • Страховка
 • Автомобіль
 • Гроші
 • Необхідні документи
Інструкція
 • . 1

  Якщо Ви бажаєте провести свій відпочинок в безпеці і впевненості в повному медичному обслуговуванні, тоді подбайте про свою страховці. Для цього потрібно оцінити розмір необхідної Вам страхової суми залежно від країни, яку збираєтеся відвідати, і виду відпочинку. Кращими є поліси зі страховою сумою від 25 — 30 тис. доларів. Не використовуйте звичайну страховку — це зайва трата грошей.

 • . 2

  Тепер вирішите проблему зі страхуванням багажу і страхуванням цивільної відповідальності. Вона обов’язкова в тому випадку, якщо Ви плануєте займатися екстремальними видами спорту. Можливим є страхування на випадок відміни майбутньої поїздки. Крім того, необхідною є автомобільна страховка для подорожі. Уникнути поломок в настільки довгому турне фактично неможливо. Оформивши міжнародну страховку на своє авто, ви тим самим заощадите на ремонті.

 • . 3

  Розпишіть весь свій бюджет, розрахуйте заплановані витрати, щоб знати напевно, чи достатньо у вас коштів. Не забувайте враховувати розтрати на питво, їжу, проживання в готелях, бензин для машини, розваги, екскурсії та такі дрібниці, як сувеніри. Перед поїздкою купіть трохи їжі та питної води. Розташуйте їх у затишному місці автомобіля, щоб не потрапляли сонячні промені.

 • . 4

  Обзаведіться компактним холодильником або дорожньою морозильною камерою. Візьміть з собою пакети для сміття. Для подорожі на авто зберіть нижню білизну, светри, футболки, купальну і верхній одяг. Якщо Ви подорожуєте з маленькою дитиною, візьміть ще й іграшки. На бирках одягу малюка на всякий випадок напишіть його ім’я і номер вашого мобільного телефону. Запасіться милом, шампуню, туалетним папером, духами, косметикою (для жінок) і засобом від комарів і інших комах.

 • . 5

  А асортимент техніки включите телефон, ноутбук, фотоапарат, органайзер (якщо є), електронну книгу — в цілому, все необхідне для дозвілля. До всіх зазначених предметів потрібно взяти зарядні пристрої та акумулятори. Якщо Ви плануєте ночувати в машині, не тринькати гроші на готелі, бажано взяти з собою ковдру і подушки. Якщо задні скла машини не затоновані, можете закрити їх спеціальними шторками для створення більш-менш домашньої атмосфери.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :