Сумісність знаків Зодіаку: як підкорити жінку Водолія?

сумісність знаків зодіаку: як підкорити жінку водолія?

Вам знадобиться
 • Презентабельна зовнішність
 • Естетський замашки
 • Кмітливість
 • Романтичні сюрпризи
Інструкція
 • . 1

  У знака зодіаку Водолій свій погляд на зовнішність. Найчастіше вони воліють, щоб їх партнер одягався акуратно, в ділову, класичну або не вирізняється одяг. Чоловікам, люблячим одягатися по моді чи в яскраві речі, буде складніше впоратися із завданням, як завоювати жінку-Водолія. На побачення краще надягти матові штани або джинси без аксесуарів і дірок, костюм або просто не виділяється куртку. Бажано носити при собі носову хустку, це справляє враження на обраницю. Правильна постава у поєднанні із стриманістю манер справляють незабутнє враження і рекомендують свого володаря як людини упевненого і не піддається чужим впливам, що притягує жінок-Водоліїв. Взуття має бути відмінної якості, як і годинник, якими краще зовсім знехтувати, ніж надіти дешевку.

 • . 2

  Водолії без розуму від естетів. Зустрічаючись з такими чоловіками, жінки цього знака компенсують власну прагматичність при відсутності бажання самостійно домагатися красивого життя. Потрібно вести розмови на різні умоглядні теми про театр, архітектурі, живопису. Непогано, зрозуміло, розбиратися в предметі бесіди, Ні-ні заїкнутися про рід занять, особливо, у випадку аліментарний професії. Модний тренд останнім часом — це «спеціаліст», без уточнення, в чому і де. В цілому, треба огортати даму своїм его, плавно переходячи від самозамилування до задумливим ценітельскім поглядам на предмет свого інтересу. Корисно вкрапляться час від часу в розмову фрази, типу «вперше зустрічаю такий в’їдливий розум у такої чарівної співрозмовниці». Безумовно, це пішло і банально, але працює.

 • . 3

  Ця риса не зашкодить у спілкуванні з будь дамою, а вже з Водолієм особливо. Кмітливість треба проявляти, як особистісне якість. Здогадуватися брати на себе право вирішувати, як проводити вечір, куди йти, що дивитися. У разі спроб до опору, здивовано і мовчки дивитися на даму серця, як на людину, що не виправдав надії на адекватного співрозмовника. Чергувати доведені до межі фолу турботливі випади на зразок стирання пилу з туфель (тут стане в нагоді, до речі, носовичок з першого пункту) з легкими снобскімі зауваженнями про її подруг або смаках. Водолія треба відразу вибивати з сідла і постійно тримати під перехресним вогнем сверхопека і жорсткої критики. З таким підходом немає нічого простіше, як підкорити жінку-Водолія.

 • . 4

  Важливо не перегнути палицю під час критики. Немає ніякого резону розмазати Водолія по горизонталі і напоротися на відповідь вогонь. Доведеться балансувати на межі дозволеного, без настройки супутницю проти себе. Всі питання має вирішувати швидко, не даючи жінці перехопити ініціативу. Компліменти повинні превалювати і бути не відрізнятись від реальності. Ніколи не можна визнаватися у брехні. Навіть, якщо жінка і дійсно розумна і прониклива, та до того ж, сильно сумнівається в чистоті намірів і щирості лестощів, потрібно до останнього бити себе кулаком в груди і запевняти, що все сказане йде з глибини душі, виснаженою колишніми невдачами і жорстокими помилками.

 • . 5

  Відвідування ресторан, поїздки (хоч за місто на електричці, але під гаслом «а зараз я покажу справжній пікнік французьких імпресіоністів»). Подарунки абсолютно будь-які, але правильно (красиво) оформлені та подані під пікантним соусом. Геніальний приклад з класики — ситечко, подароване Остапом Бендером єстетствує Еллочці Щукіної. Плаття від пристойних модних будинків, взуття від кутюр і коштовності не забороняються. Хоча романтичним сюрпризом може стати і звичайний похід в кіно. Головне, заінтригувати супутницю перед сеансом тим, що на «шістнадцятій хвилині другої години режисер зробив натяк, зрозумілий тільки обраним, на безглуздість постімпресіонізму».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :