Сушені ягоди годжі: застосування та дію

сушені ягоди годжі: застосування і дія

Вам знадобиться
 • Грошові кошти
 • Сушені ягоди годжі
Інструкція
 • . 1

  У тому, що сушіння годжі дійсно допомагають від багатьох хвороб, підтверджують вчені багатьох країн світу. Але все ж перед вживанням ягід, необхідно звернутися до лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість окремих компонентів ягоди, також не рекомендується використовувати ягоди при зниженому артеріальному тиску. До одного з головних мінусів вживання ягід годжі відносять занадто високу ціну, тому, необхідно оцінити готовність витратити на чудо-ягоди пристойну суму грошей. Адже для найкращого ефекту вчені рекомендують приймати сушіння ягоди годжі кілька років. Тільки за цієї умови, можна продовжити собі життя і здоров’я.

 • . 2

  Секрет сушених ягід полягає в тому, що до їх складу входить велика кількість вітамінів і мінеральних речовин. У ягодах годжі містяться флавоноїди, які знижують вміст холестерину в крові, збільшують обмін речовин, за рахунок цього відбувається нормалізація маси тіла. А це означає, що ягоди допомагають у профілактиці ішемічної хвороби серця, смертність від якої зараз стоїть на першому місці. Однак, з метою схуднення, рекомендується в період прийому ягід годжі відмовитися від легкозасвоюваних вуглеводів, підвищити вміст рослинної клітковини і якомога більше часу приділити фізичної активності. Тільки в комплексі ягоди дадуть непоганий ефект. Також за рахунок зниження відкладення жиру в організмі, знижується ризик розвитку жирового гепатозу, який у наш час з’являється досить часто.

 • . 3

  Найвідомішим властивістю, завдяки якому, сушіння ягоди годжі стали такими популярними, є їх можливість запобігати старіння не тільки окремих клітин, але і всього організму. Ефект досягається, за рахунок антиоксидантної дії. Простіше кажучи, ягоди годжі перешкоджають запрограмованої загибелі клітин. Як стверджують вчені, довголіття китайських імператорів пов’язано саме з вживанням в щоденному раціоні сушених ягід годжі. Вживання ягід, добре допомагає при захворюваннях нервової, дихальної та шлунково-кишковій системі. Жінки, полюбили ці ягоди за рахунок того, що вони подовжують не тільки молодість, а й дають можливість завагітніти при довголітньої безплідді. Чоловіки також відзначали в собі прилив сил і енергії.

 • . 4

  Існує кілька варіантів прийому ягід. Як вживати ягоди годжі, замінивши ними звичайний сніданок? Для цього можна зробити будь-яку кашу з додаванням ягід або зробити фруктовий салат. Такий прийом буде корисний для людей, які страждають захворюванням шлунково-кишкового тракту. Жінкам можна використовувати всілякі маски і обгортання з використанням сушених ягід годжі, завдяки яким підуть не тільки зморшки, але і довголітні розтяжки, менш вираженими стануть прояви целюліту. Також можна наполягати ягоди на воді, після чого необхідно випити корисний напій в перебігу дня. Способів дійсно багато, кожен вибирає той, який йому до душі. Найкращим часом для використання ягід годжі є ранкові години.

 • . 5

  Для багатьох, ягоди годжі являють собою маловідомий зарубіжний продукт, який росте у великій кількості виключно в Китаї, але це не так. На загальний подив, ягоди виростають і в Росії, тільки називаються вони не ягоди годжі, а дереза звичайна. Виростити цю ягоду можна на садових ділянках. Завдяки цьому, не потрібно більше шукати де купити ягоди, досить виростити ягоди самим і вони будуть забезпечувати рясним урожаєм, якого вистачить на цілий рік регулярного використання. Але необхідно знати, що свіжа ягода є отруйною, перед використанням спочатку потрібно висушити ягоди. Тільки тоді ягоди будуть приносити тільки користь.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :