Світове зброя: як роблять рушниці?

світове зброя: як роблять рушниці?

Вам знадобиться
 • Рушниця
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Таке вогнепальну зброю як рушниця, з’явилося на початку XVII в. Саме слово «рушницю» раніше вважалося не літературним, а розмовною, оскільки під ним малося на увазі будь-яку зброю взагалі, але на сьогоднішній день, поняття трохи змінилися. Рушниця являє собою невелике дрібне зброя, яка в більшій частині придатне для власної оборони або полювання. Сучасну людину практично не цікавить питання про те, як роблять рушниці, але в XVI столітті це був один з найголовніших питань. Саме тому в Швеції почали займатися виробництвом рушниці, який був зроблений на основі типу мушкета і важив від 6 до 8 кг. Протягом століть конструкція удосконалилася.

 • . 2

  Але як виглядає рушницю зсередини і з чого складається? Основна деталь будь-якої зброї — пружина, яку обробляють на токарному верстаті. Найголовніше, щоб пружина була якісною і перевищувала діаметри зброї. Стовбур і рукоятка рушниці виготовляються з різних матеріалів, залежно від того, яке конкретно рушницю, це може бути дюралюмінієва палиця, дерево, метал. Найголовніше в хорошому рушниця — його спусковий механізм, в який входить пружина, запобіжник і сам спуск.

 • . 3

  Цей механізм потрібен для того, щоб знати, як перевірити рушницю. З величезного світового асортименту рушниць, потрібно вибрати саме те, яке найбільше придатне в конкретній галузі. Не варто брати професійні важкі рушниці, якщо не досвіду у стрільбі. Наприклад, для полювання найоптимальнішим є рушниця 12 калібру, яке важить 3, 2 кг. Обов’язково потрібно скинути його кілька разів, лише потім цілитися, щоб зрозуміти тяжкість самого рушниці.

 • . 4

  Так як рушниці виготовляються практично скрізь, кожне з них має свої особисті дані, на яких фіксується інформація. Але дата і місце можуть фіксуватися тільки на тих зброях, які пройшли перевірку. На саморобних рушницях найчастіше відзначені тільки ініціали автора. Щоб дізнатися, як визначити рік випуску, потрібно знати, що до 1954 року на них ставили клеймо, а лише з 1971 року — арабські цифри. Залежно від моделі змінюється місце розташування дати. Наприклад, на моделі Маркеля, дата вибита на створном блоці. Тульські зброї кодувалися з абревіатурою ТОЗ- 60, дві останні цифри яких говорили про рік виробництва.

 • . 5

  Всі ці показники дуже важливі для того, щоб знати, як вибрати гладкоствольну зброю, щоб надалі воно було придатне для використання і не було загрозою для життя. Найкраще намагатися вибирати лише ті рушниці, на яких є всі показники придатності та ті, які пройшли перевірку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :