Схема посадки троянд

схема посадки троянд

Вам знадобиться
 • Насіння або саджанці троянд
 • Підготовлена грунт
 • Добрива
Інструкція
 • . 1

  Перший спосіб — це чотирьохрядний, де ширина передбачуваної грядки не повинна перевищувати 1, 5 метра, а мати використовуються шириною в 10 сантиметрів. У цієї схеми є свої недоліки. Рослини затінюють один одного, що зменшує їх продуктивність. Утруднюється полив та догляд за трояндами, які знаходяться в середині ряду. Незручно удобрювати рослини якісно, що б захопити внутрішні паростки.

 • . 2

  Другий спосіб — трехрядная схема. Ширина грядки становить 1, 5 метра. На неї викладається 2 мату шириною 20 сантиметрів і один мат укладається в середині, його ширина 10 сантиметрів. Посадка троянд здійснюється в шаховому порядку. Ці схеми посадки застосовуються в основному теплицях, довжина доріжок яких становить 60 метрів.

 • . 3

  Третій спосіб — дворядна схема, при якій на грядку розміщують два мата, і в кожний садять троянди в шаховому порядку. Недолік полягає в тому, що рослини затемнюють листя один одного, за рахунок цього знижується фотосинтез. Виникають труднощі при зрізі квітів, що ускладнює роботу квітникаря. При великих розпустилися листках стає проблематично обробляти квіти засобами для захисту рослин.

 • . 4

  Останній спосіб — це однорядна система, включає в себе розташування одного мату, в який висаджується два ряди рослин. Ця схема посадки троянд збільшує довжину доріжок до 160 метрів. Виростає продуктивність за рахунок використання більшої кількості світла, продуктивність квітникарів поліпшується, можна з повною силою використовувати добрива та засоби боротьби з комахами.

 • . 5

  Це всі способи посадки троянд у теплицях. Якщо садити троянди на відкритій ділянці, то варто дотримуватися наступної схеми. Маленькі троянди висаджують один від одного на відстані 30 сантиметрів. Чайно-гібридні сорти вимагають більше місця, від 50 до 100 сантиметрів. В’юнкі троянди вимагають більшого відриву один від одного — 3 метра. Дотримуючись простих схем, можна виростити прекрасний сад ароматних троянд.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :