Таблиця множення у віршах

таблиця множення у віршах

Вам знадобиться
 • Посидючість
 • Бажання вчити
 • Хороша допомога батьків
Інструкція
 • . 1

  Більшість батьків скаржаться на те, що їхні діти не можуть вивчити таблицю множення. І це в порядку речей. Дорослим здається, що це так легко і просто, але насправді, це зовсім не так. Отже, як вивчити таблицю множення у віршах? Для початку вибираємо небудь цікавий віршик. В даний час в просторах інтернету їх можна знайти безліч.

 • . 2

  Головне — щоб він легко запам’ятовувався. Чітко і виразно читаємо дитині знайдений віршик. Можна, в принципі, дати, щоб він сам читав. Дивлячись як захоче малюк. Найвідомішим є віршик про таблицю множення від Андрія Усачова. Йому і будемо навчати дитину. Починаємо з легкого, множимо на 1.

 • . 3

  Гуляв один пінгвін средь крижин
  Один раз один — один!
  Один у полі не воїн
  Одиножди два буде двоє!
  Два спортсмени стали ширше
  Це двічі два — чотири!
  Сів півень на високий жердину
  Скільки буде двічі три?
  Звичайно ж шість!
  У торт встромилася пара вилок!
  Два на чотири — вісім дірок!

 • . 4

  Таблиця множення у віршах — це відмінна штука, яку придумали не дарма. Ви можете скористатися вже готовими віршиками від відомих авторів, а можете і самі придумати і створити що-небудь цікаве. У тих віршика, які придумаєте ви самі, є більшість плюсів. Ви можете скласти їх так, щоб вони набагато легше запам’яталися дитині, до того ж в основу цього вірша ви можете поставити улюбленого героя з мультсеріалу, який так сильно любить ваш малюк.

 • . 5

  Проводьте заняття з дитиною тільки тоді, коли він сам цього хоче, коли ви бачите, що він позитивно налаштований. Перетворіть дане заняття в своєрідну гру, щоб йому хотілося знову і знову намагатися вивчити таблицю. Не варто лаяти дитину за те, що йому важко дається таблиця множення. Згадайте себе в дитинстві. Адже не з першого разу ви її вивчили, так що будьте поблажливіше до свого малюка.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :