Техніка гіпнозу і навіювання

техніка гіпнозу і навіювання

Вам знадобиться
 • Людина
 • Гіпнотизер
 • Спеціальні предмети для гіпнозу
Інструкція
 • . 1

  Гіпнозом, здавна вирішували багато проблем. Людина, навчений цій техніці, вводить в транс за допомогою спеціальних приладів того чи іншої людини, що потребує в ньому. Існує цілий ряд дій якому строго стежить гіпнотизер, тим самим вводячи свідомість людей в сон. Самонавіювання — також є гіпнозом в тій чи іншій мірі.

 • . 2

  Багато людей помиляються в тому, що техніка гіпнозу це рішення багатьох проблем в несвідомому стані, але це не так, гіпноз — це всього лише тимчасове фізичне розслаблення організму. Гіпнозом здавна маніпулювали людьми, раніше таких людей називали магнетизера, так як вважали, що в транс людини вводять саме магніти.

 • . 3

  Існує кілька видів навіювань гіпнозу. Всі вони схожі один на одного, різниця лише в тому, що деякі мають на увазі стану самогіпнозу. Не кожен вірить у гіпноз, навіть якщо його вже піддали в таке стану, доводиться проводити процедуру кілька разів.

 • . 4

  Техніка гіпнозу не вводить людину в сон по справжньому, в цей момент розум не спить. Один з видів гіпнозу називається — самогіпноз, один з найважчих і частих методів. Фахівці діляться на дві групи, перша думають, що всі види гипнозов це і є самогіпноз, все зводиться до нього, а гіпнотерапевт лише трохи допомагає людині увійти в даний стан. Інша ж група думає зовсім навпаки.

 • . 5

  Естрадний варіант гіпнозу дає людині волю в розвазі цілої публіки людей. Зазвичай в цьому варіанті всі люди вже трохи випили, і ввести їх в гіпноз легше звичайного. Дана техніка гіпнозу дозволяє запрошувати гіпнотизера на сцену старичків, тих, хто вже не один раз піддавалися гіпнозу, вони легше вводяться в транс, ніж новенькі.

 • . 6

  Останній метод гіпнозу називається транс. Часто вводячи в такий стан, люди мучаться одним питанням — а чи можна змусити людину робити проти своєї волі чи інша дія. Так відбувається в багатьох романах і фільмах. Не варто дозволяти людині, не спеціалізуються в даній техніці вводити вас в транс.

 • . 7

  Але як доведено науковцями, людина в даному стані слід усього, що йому скаже гіпнотизер. Звичайно, ніхто не стане змушувати вчинити вас грабіж або вбивство, але все ж, будьте особливо пильні, звертайтеся за даними послугами виключно до фахівця. Не звертайтесь за послугами гіпнозу, якщо щиро не бажаєте що-небудь змінити в своєму житті.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :