Техніка лікування гіпнозом

техніка лікування гіпнозом

Вам знадобиться
 • Професіонал з гіпнозу
 • Пацієнт
 • Володіння гіпнозом
Інструкція
 • . 1

  Лікування гіпнозом від алкоголізму користується великим успіхом у людей. Проводять лікування даним методом в приємній обстановці. Людина повинна бути одягнена в зручну, що не утрудняє його одяг, розташовується пацієнт в досить зручному кріслі, або ж на кушетці. Завдання, що стоять поруч живі квіти позитивно впливають на процедуру, людина максимально розслабляється.

 • . 2

  Дана техніка гіпнозу проводиться як окремо з однією людиною, так і відразу з групою людей. Але неможливо дати гарантію, що кожен буде, підданий лікуванню, і воно йому допоможе. Хоч і кожна людина в тій чи іншій мірі повергається гіпнозу, виключення зустрічаються дуже рідко, саме в лікуванні алкоголізму дуже важливо саме стан пацієнта.

 • . 3

  Багато чого залежить від психіатра-гіпнотизера. Саме він відповідає за те, піддадуться чи його пацієнти гіпнозу, і чи всі пройде правильно. Звичайно, недовіру пацієнтів значно погіршують всю процедуру, але якщо лікар справжній фахівець, він зможе з цим впоратися.

 • . 4

  Техніка гіпнозу від алкогольної залежності полягає в декількох етапах. Спочатку психіатр, спеціально навчений, який є фахівцем у своїй сфері діяльності, розповідає своїм пацієнтам про саму суть всього гіпнотичного впливу. Потім настає навіювання. У цій стадії лікар вимовляє особливу «формулу», для того щоб підготувати людей для гіпнотичного сну.

 • . 5

  Останній етап усього сеансу — це само кодування від алкоголізму за допомогою гіпнозу. Відгуки про даний лікуванні можуть бути самі різні, все це залежить від самої людини. Важливо підібрати правильну методику і вид гіпнозу для кожної людини. Іноді вистачає легкого гіпнозу, після якого настає повна відраза до алкоголю.

 • . 6

  Лікар дає установку своєму пацієнтові, наказним тоном говорить йому про те, що горілка — це огидно для нього і що він її не любить. Робить лікар це кілька разів. Наприкінці пацієнту дають понюхати невелику ватку, намочену в спирті, так визначається, чи вдало проходить процедура. Весь сеанс займає не більше однієї години часу.

 • . 7

  Відразу після закінчення процедури, пацієнту пропонують понюхати вату, заздалегідь змочену в спирті. Повинно бути, повна відраза до даного запаху. Але для того, щоб закріпити результат, необхідно провести декілька процедур, так як через пару годин дія може вже пройти. Відраза не залишиться на все життя, а тільки на деякий час, наприклад на три або п’ять років, далі антиалкогольний ефект закінчиться.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :