Тибетський барбарис — годжі: 10 фактів

тибетський барбарис - годжі: 10 фактів

Вам знадобиться
 • Ягоди годжі
 • Рецепти для заварювання
 • Знання властивостей ягід годжі
Інструкція
 • . 1

  Здавалося б, практично всі фрукти, овочі і ягоди мають набір корисних речовин, так чому така величезна увага спостерігається непривабливого Годжі Шамбала? Можна сказати з повною упевненістю, що китайський барбарис годжі є дійсно унікальною ягодою, аналогів якої немає в усі світі, тому ажіотаж навколо нього цілком виправданий. У першу чергу вражає те, що кількості корисних речовин, що містяться в ньому, немає ні в одному продукті. Барбарис годжі налічує більше двадцяти мінералів, серед яких більшість просто необхідно організму для нормального функціонування, інші ж благотворно впливають на роботу тієї чи іншої з життєво важливих систем.

 • . 2

  Амінокислоти також присутні в ягоді у великій кількості, але цікавіше той факт, що деякі з них не знаходять аналога в тілі людини. Важливо навіть не кількість речовин, а скоріше їх концентрація в настільки непривабливою ягоді. Всі знають про великому вмісті вітамінів в апельсині, лимоні і шпинаті, так от ягідки тибетського барбарису містять в рази більше кожного з них. Згідно із заявою вчених, годжі шамбала (тибетський барбарис) містять у своєму складі незамінні полісахариди, які не можна знайти більше ні в одному продукті. Після його відкриття, з’явилися теорії про те, що саме ягода годжі — це барбарис, який і був таємницею довголіття знаменитих тибетських мудреців і довгожителів. Крім застосування в якості доповнення до чаю, він входить до складу багатьох страв, доповнюючи їх своїм смаком.

 • . 3

  Барбарис годжі є одним з найбільш часто використовуваних засобів в нетрадиційній і традиційній східній медицині. Він допомагає при досить великому списку захворювань, серед яких навіть цукровий діабет і анемія, імпотенція. Він допомагає впоратися з проблемами з області отоларингології та нормалізує вироблення гормонів. Є опис випадків, в яких він допомагав жінкам пі безплідді і неможливості виносити дитину створити міцну, повноцінну сім’ю. Останнім часом він також входить у велику кількість коштів, спрямованих на комплексне омолоджування організму. Він допомагає не тільки повернути шкірі колишню свіжість, але й прибирає навіть глибокі зморшки, попутно впливаючи на стан суглобів і сухожиль, запобігаючи можливість виникнення вікових перетворень.

 • . 4

  Годжі робить позитивний вплив на функції головного і спинного мозку. Ягоди східного барбарису часто використовуються дієтологами при складанні програм схуднення. Вони допомагають не лише контролювати вагу, знижуючи при цьому апетит і підвищуючи швидкість спалювання жирових відкладень, але також і виводять шкідливі речовини з усього організму, не зупиняючись на токсини і шлаки. Важливі вони і для серцево-судинної системи. Допомагають поліпшити склад крові, сприяють насиченню її киснем, зміцнюють судини, нормалізують тиск і регулюють функціонування серцевих м’язів. Варто також знати, що насправді барбарисом він називається тільки в російськомовних країнах внаслідок некоректного перекладу. У англомовних же він названий на честь шотландського герцога Аргайла.

 • . 5

  Японські вчені кілька років тому прийшли до сенсаційного відкриття в області генетики. Виявляється, деякі елементи ягід годжі мають можливість відновити порушення, що виникли в структурі ДНК. Можливо, в майбутньому це вплине на багато областей життя, починаючи з збільшення терміну життя, закінчуючи виправленням помилок, закладених в генетичному коді до моменту народження. Ягоди годжі можна вживати як в сухому, так і в завареному вигляді. І так і так вони будуть приносити користь організму. Крім усього іншого також відмінно допомагає поліпшити зір. Допомагає також вирішити проблеми зі сном. Багато людей, які скористалися ягодами як засобом від безсоння, відзначають значне збільшення кількості сну навіть у разі вікових змін.

 • . 6

  Рослина являє собою досить об’ємний колючий чагарник, який розквітає невеликими ліловими квітками. Плоди дозрівають з кінця травня по початок вересня в залежності від регіону. Іноді виходить зібрати боле дванадцяти врожаїв на рік. Цікаво, що вирости годжі може практично в будь-яких умовах, оскільки володіє стійкістю, невибагливістю, імунітетом до впливу практично всіх видів дрібних шкідників. Не дивлячись на це, вирощений поза своєї традиційної середовища чагарник не володітиме своїми чудотворними властивостями. Не варто, однак вважати годжі панацеєю, можливо кращим рішенням буде консультація з лікарем перед його прийомом. Принаймні він зможе точно розрахувати необхідну дозування і дати кілька корисних порад.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :