Творчість, натюрморти сучасних художників

творчість, натюрморти сучасних художників

Вам знадобиться
 • Фотографії
 • Інтернет
 • Комп’ютерні програми
Інструкція
 • . 1

  Творчість сучасних художників відноситься до епохи постмодернізму. Для його визначення останнім часом застосовується також вираз «актуальне мистецтво». Сюди відносяться твори, створені з початку 1970-х років по сьогоднішній день.

 • . 2

  1970 рік став поворотним моментом в історії образотворчого мистецтва. Саме тоді з’явився термін «постмодернізм». Крім того, починаючи з цього моменту, художні руху стало дуже непросто класифікувати. Це пов’язано з тим набором засобів і технічних новинок, які стали доступні сучасним художникам. Відмінною особливістю сучасного мистецтва також є його соціальна орієнтованість.

 • . 3

  Сам термін «актуальне мистецтво» в останні роки став у Росії ототожнюватися з деякими рисами авангардизму. Наприклад, російські сучасні художники портретисти частіше використовують у своїй творчості технічні можливості фотографії, Інтернету та комп’ютерних програм, комбінуючи такі сучасні технології з деяким соціальним викликом, нестандартністю бачення світу, часом згущуючи фарби і піднімаючи навіть у такому, здавалося б, статичному жанрі, як портрет , глибокі соціальні проблеми. Їх творчі вишукування можна розглядати як пошук альтернатив постмодернізму, що виражається у використанні високотехнологічних засобів і матеріалів для зображення дійсності.

 • . 4

  Те ж саме стосується і тих художників, які працюють в жанрі натюрморту. Хоча в перекладі з французької «натюрморт» означає «мертва природа», тобто зображуватися повинні неживі предмети і артефакти, сучасне мистецтво передбачає зображення людей або тварин, за умови, що вони не є смисловим центром картини.

 • . 5

  Натюрморти сучасних художників можна поділити на дві категорії: ті, на яких зображені безпосередньо традиційні предмети (речі, їжа, квіти) і ті, які мають глибокий символічний зміст. Інтерес до останніх підігріває закодовані в них глибокі соціальні посили та ідеї.

 • . 6

  На закінчення слід сказати, що сучасне мистецтво широко представлено в художніх галереях, де можна не тільки отримати насолоду від спілкування з прекрасним, але й купити або замовити унікальну картину за своїм смаком.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :