У хурмі міститься йод

у хурмі міститься йод

Вам знадобиться
 • Плід хурми
 • Ніж
 • Час
Інструкція
 • . 1

  Хурма — ягода дуже соковита і вітамінна. Це відмінне джерело вітамінів, фруктози, антиоксидантів та інших корисних речовин. Цукор, що міститься в хурмі, піднімає рівень глюкози в крові не різко, так як у хурми невисокий глейкеміческій індекс. Для втамування голоду досить з’їсти 2 — 3 плода. У зв’язку з цим лікарі — дієтологи радять вживати її при самих різних дієтах. У хурмі присутні пектинові речовини. Вони сприятливо впливають на бактеріальну середу кишечника.

 • . 2

  У хурмі міститься йод. Особливо багато його в стиглих плодах. Вживання хурми щодня заповнить нестачу органічного йоду в організмі, що дуже корисно для щитовидної залози. Щоденну потребу в йоді (для дорослої людини 100 — 220 мкг) заповнять 250 грам хурми. Саме йод робить позитивний вплив на інтелект і настрій, усуває втому. Брак йоду в організмі людини призводить до різних серйозних хвороб, можливо навіть погіршення роботи мозку. Крім того, йод — один з головних елементів, що нормалізують функції імунітету. Сам він не синтезується, тому хурма смачний джерело цього елемента.

 • . 3

  Скільки йоду в хурмі в точній кількості допоможе встановити лабораторний аналіз. Доведено, що на це впливає сорт ягоди і час дозрівання і вживання в їжу. Для профілактики йододефіциту дуже корисно ласувати хурмою. Вона тонізує і зміцнює функції роботи організму, збільшує загальну працездатність, піднімає апетит, заспокоює нервозність і дратівливість. Хурма інтенсивно живить серцевий м’яз і зміцнює серцево — судинну систему. Все це забезпечується вмістом у плодах моносахаридів. Має сечогінні властивості, вона здатна запобігти розвитку сечокам’яної хвороби.

 • . 4

  Багато людей сумніваються чи є в хурмі йод? Відповідь на це питання однозначна — Є! У домашніх умовах можна провести експеримент на вміст йоду в хурмі. Якщо розрізати плід і залишити його на повітрі він стане темним, з фіолетовим відтінком — це говорить про наявність йоду. Однак чи корисна хурма? Не для всіх. У ній міститься велика кількість цукру, тому вона протипоказана для діабетиків. Іноді, при вживанні хурми, вона в’яже рот, з — за того, що в ній багато дубильних речовин і таніну. Її потрібно покласти в холодильник на кілька годин. Після заморозки хурма стане соковитіше і м’якше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :