Варіанти знайомства на вулиці

варіанти знайомства на вулиці

Вам знадобиться
 • Чарівність
 • Посмішка
 • Впевненість у собі
Інструкція
 • . 1

  Знайомство на вулиці останнім часом вважається не модним, але що ж поробиш, якщо на шляху зустрівся людина, яка шалено сподобався. Отже, призведе кілька прикладів того, як можна познайомитися на вулиці: Проходячи повз лавочки, на якій сидять дівчата, не проходьте мимо.

 • . 2

  Підійдіть і запитайте серйозним тоном: «Дівчата, а чи є у Вас квитки на ці місця?» Якщо вони дадуть відповідь, що є, скажіть їм, що у вас вони теж є і доведеться трохи розібратися. Після того, як ви присіли на лавку, не варто говорити про місця, розпитайте у панночок, що вони тут роблять і як часто бувають. Після цього запропонуйте їм купити пива або кави.

 • . 3

  Якщо ви йдете з одним по парку і побачили двох привабливих дівчат, наздоженете їх. Але не потрібно кричати їм ще до того, як вони вас помітили. Цим ви можете лише налякати їх. Після того, як дами вас побачили, підійдіть і скажіть, що вони виграли екскурсію по парку і розкажіть їм про всіх його визначні пам’ятки.

 • . 4

  Скажіть дівчатам, що боїтеся темряви і попросіть їх проводити вас додому. Такий жарт напевно розсмішить панночок. Як познайомитися на вулиці, якщо предмет вашого знайомства категорично проти подібних знайомств?! Все просто! Скажіть так: «Ви не знайомитеся на вулиці? Тоді я пропоную піти в кафе або ресторан, і там познайомитися!»

 • . 5

  Якщо ви стоїте на зупинці в очікуванні маршрутки, запитаєте даму, де знаходиться який-небудь магазин або театр. Але робіть це не з серйозним вираз обличчя, а навпаки, щоб дівчина зрозуміла чого ви хочете. Пам’ятайте, що найголовніше під час знайомства — це те, як ви себе ведете. Постарайтеся дивитися співрозмовнику в очі, не потрібно крутити головою в сторони. Ну, і те, без чого не обійтися — це, звичайно ж, впевненість в собі. Будьте впевнені і все у вас вийде.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :