Вчимося стріляти: як цілитися з рушниці?

вчимося стріляти: як цілитися з рушниці?

Вам знадобиться
 • Рушниця
 • Серветка
Інструкція
 • . 1

  Рушниця купують найчастіше ті люди, які захоплюються полюванням або спортом, але останнім часом попит за зброї подібного виду значно зріс, це пов’язано з тим, що людина намагається всілякими методами захистити себе і свою власність , а рушниця може в цьому допомогти. Головне знати, як правильно стріляти з нього, щоб не заподіяти собі ж шкоду.

 • . 2

  Перед тим як купити мисливську рушницю, варто уважно вивчити всі моделі і функції, які вони виконують. Для цього, слід перевірити рушницю в експлуатації прямо на місці. Щоб взяти певну мету на мушку, важливо знати всі правила техніки безпеки, основне з яких говорить, що рушниця не можна направляти в бік живої людини, навіть знаючи, що воно розряджена.

 • . 3

  Щоб навчитися тому, як цілитися з рушниці, слід зняти рушницю із запобіжника й досипати в нього патрони. Перед здійсненням задуманого пострілу потрібно прийняти потрібну позу, висунувши вперед одну ногу, залежно від зручності. Головне — відчувати себе впевнено.

 • . 4

  Слід зауважити, що перед початком подібної процедури, потрібно знати, як розібрати рушницю, щоб зрозуміти з чого воно складається зсередини. Оскільки вага зброї досить великий, потрібно проробити кілька вправ, підкидаючи рушницю в різні сторони, для того, щоб рука звикла до тяжкості.

 • . 5

  Рушниця потрібно тримати в руках впевнено і міцно, але не варто чіплятися в нього з усіх сил. Дихання має бути вільним і спокійним. Важливо бути впевненим у тому, що рушниця не випаде з рук після пострілу. Щоб уникнути травм, потрібно притиснути рушницю до плеча якомога щільніше. Перед тим як пристрелять рушницю, до нього потрібно звикнути. Для цього треба вивчити лінію прицілу і гачка.

 • . 6

  Прицілившись, варто знати, що для чіткого потрапляння потрібно порівняти місце мети з самої верхньої точкою в прицілі. Перед пострілом слід затамувати подих, оскільки щонайменший подих може зрушити мета, і плавно натиснути на спуск. Не варто засмучуватися, якщо куля не потрапила в намічене місце, головне, щоб вона не заподіяла нікому шкоди і не відлетіла зовсім в іншу сторону.

 • . 7

  Кожен власник зброї повинен знати, як правильно чистити рушницю, адже хороший приціл завжди повинен бути в ідеально чистому стані. Безпосередньо після зробленого пострілу, потрібно прочистити рушницю. А до прицілювання власні руки, для усунення жирності і поту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :