Великий піст в 2013 році

великий піст в 2013 році

Вам знадобиться
 • Відвідувати церкву
 • Молитися
 • Претерпевающее обмеження в їжі
Інструкція
 • . 1

  Як відомо, Пасха не є строго встановленим святом. Термін її святкування постійно змінюється. В 2013 року свято Світлого Великодня православна церква відзначає 5 травня. Великий піст починається за сім тижнів до свята, 18 березня 2013 року. Пост ділиться на седмиці, кожна з яких носить певну назву і приурочена до якоїсь події.

 • . 2

  Протягом Великого посту в храмах відбуваються богослужіння, в ході яких згадують про страждання Христа, про його земного життя, згадують святих мучеників і апостолів. Також прихожанам пояснюють суть посту. Ті, хто дотримуються посту перед Великоднем, очищають не тільки своє тіло, завдяки стриманості від деяких продуктів, але досягають духовної гармонії, завдяки щоденним молитвам, які є необхідними при дотриманні посту.

 • . 3

  Ці молитви і стриманість немов показують готовність людини до пожертвування, роблячи його ближче до Бога. Під час Великого посту заборонено вживати в їжу м’ясо, рибу, молоко і яйця. Але досить рецептів, за допомогою яких дотримання посту не здасться таким вже суворим. Адже за часів царської Росії народ під час посту пригощався різними пирогами, з різноманітними начинками.

 • . 4

  Гриби, ягоди, капуста, по святах риба, ось не повний перелік начинок, які використовували на Русі в пісні пироги. Для тих, хто вирішив дотримуватися Великого посту в 2013 році, слід нагадати, що 18 березня в Чистий понеділок і в Страсну п’ятницю 3 травні дотримується повне утримання від їжі. А ось 7 квітня о честь свята Благовіщення Пресвятої Богородиці та 28 квітня о Вербну неділю дозволяється риба.

 • . 5

  Таким чином, під час посту в їжу можна вживати різні каші, приправлені смаженою цибулею або овочами, овочеві супи, щі, розсольники. У дні сухоїдіння доведеться скоротити раціон до мінімуму і обходитися фруктами, ягодами і хлібом. Зате, за час посту ваш організм отримає чудову чистку, яка значно поліпшить його стан.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :