Весільні наряди на машини: як зробити не банально?

весільні вбрання на машини: як зробити не банально?

Вам знадобиться
 • Машини
 • Квіти
 • Стрічки
 • Тканина
Інструкція
 • . 1

  Весілля — справа клопітна. Так багато всього потрібно встигнути зробити: замовити і оформити ресторан, запросити гостей, придумати викуп нареченої, домовитися про відеозйомку, а ось прикрасі весільного кортежу часу приділяється зовсім мало. У більшості випадків прикраси для машин беруться у весільних салонах на прокат. І не потрібно потім дивуватися, коли весільна машина кращої подруги буде прикрашена точно такими ж прикрасами.

 • . 2

  Кожна наречена дуже ретельно підходить до формування свого образу, щоб бути не схожою на інших наречених. І весільні вбрання вона воліє не брати в прокаті, свідомо знаючи, що крім неї ще кілька дівчат будуть виглядати точно також. Чому ж тоді молодята так халатно ставляться до прикраси весільних машин? Швидше за все, у них просто недостатньо часу і знань для цього. Але, виявляється, прикрасити машину для весілля не так вже й складно.

 • . 3

  На цьому ще можна і зекономити. А те, що машина, прикрашена своїми руками, буде істотно відрізнятися від загальної маси весільних автомобілів, повинно сильніше гріти серця молодих. Варіантів, як прикрасити машину молодят, існує дуже багато. Найпопулярнішими є квіткові композиції. Але прикрасити живими квітами навряд чи вийде самостійно. Краще надати це флористам, які зі знанням справи підготують квіти до того, щоб вони якомога довше залишалися свіжими і не в’янули.

 • . 4

  Альтернативою живим квітам є штучні квіти. Вони можуть бути зроблені як з паперу, так і зі стрічок. Тут головне проявити фантазію в розташуванні кольорів. Весільні наряди на машини з квітів можна розташувати на капоті по діагоналі або у вигляді галочки, або протягнути через весь автомобіль. Можна посадити кожна квітка на магнітик і прикріпити по всій машині в хаотичному або задуманому порядку, наприклад у формі серця.

 • . 5

  Ще можна прикрасити машину стрічками або тканиною. Для даного урочистого випадку ідеальним варіантом буде використання тонкої сітчастої тканини типу тюлю. Їм можна обробити будь-яку частину машини, будь то капот, двері або задня частина. Романтичний вигляд набувають машини, у яких білий тюль прикріплений на дах і в процесі руху він стає схожий на фату нареченої. Креативним оформленням весільних автомобілів можуть стати фотознімки молодих.

 • . 6

  Для того в будь-якій друкарні потрібно замовити фотографію на тканини і прикріпити шедевр на капот автомобіля. Ще один неординарний спосіб прикраси автомобіля — прикріпити ззаду на стрічках порожні консервні банки. Але робити це в місті не варто, щоб не створювати аварійну обстановку на дорозі. Вид весільних нарядів для машин безпосередньо залежить від темпераменту молодят. Не потрібно боятися втілювати фантазії в реальність. Нехай навіть вони будуть самими сміливими. Головне, щоб вони гармонійно вписувалися у весільний антураж.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :