Ви теж хочете знати, як боротися з нежиттю?

ви теж хочете знати, як боротися з нежиттю?

Вам знадобиться
 • Арбідол
 • Спринцовка
 • Розчин морської солі
 • Настоянка шавлії
 • Розчин харчової соди
Інструкція
 • . 1

  Позбутися від нежиті можна швидко тільки в тому випадку, якщо приступить до лікування з появою його перших симптомів. Тоді є шанс, що він не розвинеться в серйозне нездужання. Першим симптомом може стати біль в області перенісся. Іноді досить легкою мігрені, щоб людина зрозуміла, що насувається нежить. Вже тоді можна зробити перші заходи щодо його профілактики.

 • . 2

  Перший засіб для вирішення завдання, як боротися з нежиттю — це противірусні препарати широкого дії. В аптеці можна придбати Арбідол або Анаферон. У тому випадку, якщо повністю наслідувати інструкції і прийняти 4 таблетки за 2 години, то вже через кілька годин можна очікувати полегшення симптомів і ніс перестане «хлюпати». Але не варто відмовлятися від продовження курсу з прийому препарату, так як вірус може повернутися.

 • . 3

  Є популярні засоби, які використовують люди у вирішенні питання, як вилікувати нежить у дорослого. Найчастіше ними стають аерозолі з складом, що забезпечує висушування слизової оболонки. Зі своїм завданням вони справляються, але у людини виникає нова проблема — залежність від використання ліків, без яких він просто перестає дихати. Тому не рекомендується їх використовувати більш 3 — 5 днів, інакше виникне звикання.

 • . 4

  У зв’язку з небезпекою аерозолів, виникає питання, як правильно лікувати нежить. Для ефективного зняття симптомів захворювання можна використовувати народні засоби. Одним з них стане тепла ванна з морською сіллю. Вона корисна для прогрівання носа і забезпечує інгаляції повітрям, насиченим сольовими випарами. Дуже корисні в боротьбі з нежиттю натуральні краплі на основі пихтового або евкаліптової олії. Вони надають бактерицидну дію і очищають слизові носа.

 • . 5

  Трохи інакше виглядатиме рішення задачі, як позбутися хронічного нежитю. Для того, щоб зменшити виділення слизу з носа, рекомендується відмовитися від гарячої їжі, яка провокує її відділення. Також для поліпшення стану слизової оболонки носа можна робити провітрювання в приміщенні — сухий прохолодне повітря прискорить одужання. Але варто запам’ятати те, що нежить понад 2 тижнів вимагає уваги фахівців, інакше можна пропустити запалення гайморових пазух.

 • . 6

  Існує дієвий засіб, як прочистити ніс при нежиті — промивання. Полегшення носового дихання буде досягнуто в тому випадку, якщо щодня промивати його за допомогою мінеральної води, розчину питної соди або настою шавлії. Не варто боятися процедури, для неї знадобиться маленька спринцівка, наповнена засобом (теплим) для очищення носових ходів. Рідина вливають у кожну ніздрю, нахиливши голову над раковиною. Всі перераховані рекомендації дозволять швидко повернутися «в стрій», перемігши нежить.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :