Ви теж хочете знати, як частіше бачити сни?

ви теж хочете знати, як частіше бачити сни?

Вам знадобиться
 • Подушка
 • Ліжко
Інструкція
 • . 1

  У сучасному ритмі людина часто стикається з проблемою порушення нічного відпочинку, тобто сну. Причин для цього достатньо багато: це велика інформаційна навантаження на протязі дня, і стреси на роботі, неправильне харчування, велику кількість часу, що проводиться вдома, за комп’ютером. Зараз деякі люди задаються питанням: як частіше бачити сни, інші стурбовані проблемою: як спати вночі, не прокидаючись від кошмарів. І тим і іншим потрібно насамперед нормалізувати нічний відпочинок.

 • . 2

  Отже, як нормалізувати сон. Насамперед за годину — півтори до сну краще не дивитися новини, не сидіти за комп’ютером, а просто попити чаю з родиною, послухати спокійну класичну музику, наприклад, Вівальді «Пори року». Чай вечірній можна заварювати з м’ятою і медом. Це і заспокоїть нервову систему, і подарує позитивні емоції.

 • . 3

  Головним завданням для сучасної людини на сьогоднішній день має стати насправді не як частіше бачити сни, а як відновити сон. Тому що сни «показують» в так званій неглибокої фазі сну. Коли людина ще порушимо і її легко порушити. Перебуваючи постійно в такій стадії людина не відпочиває, так як мозок продовжує працювати. Найкраще, як не дивно, це коли снитися нічого. Тоді настає глибока стадія сну. Після неї люди прокидаються відпочивши і бадьорими, навіть якщо проспали не положеннями для нормального сну 7 — 8 годин, а всього 4 — 5.

 • . 4

  Сон — це відтворення нашого підсвідомого, того, що людина іноді ховає від самого себе. По цьому не варто лягати спати в поганому настрої, засмученим або посварившись з близькими. Іноді люди задають собі питання: а як побачити віщий сон? Спеціально його «не показують». Але за місячним календарем існують декілька днів у місяці, в які побачений сон вважається віщим. Це сьомі, восьмі, десятого, одинадцятого, тринадцятий, двадцять другого, двадцять дев’ятого і тридцятого місячна доба. На скільки це правдиво вирішувати самим.

 • . 5

  присниться сновидіння можна розтлумачити за допомогою сонників. Їх існує зараз величезна безліч: від Артімедора до Міллера. Іноді один і той же сон тлумачиться в різних сонниках абсолютно протилежно, з цього як розшифрувати сон, чи хороше він несе чи погане — справа настрою побачив. З вище сказаного зрозуміло, що питання: як частіше бачити сни не має конкретної відповіді. Тому що звичайна людина, не наділений екстросенсорнимі здібностями, не здатний управляти своєю підсвідомістю. Тому підсвідомість управляє ним. Але в екстрених життєвих ситуаціях іноді саме в сновидінні людина знаходить оптимальний вихід.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :