Ви теж хочете знати, як обрізати майку?

ви теж хочете знати, як обрізати майку?

Вам знадобиться
 • Барвники для тканини
 • Ножиці
Інструкція
 • . 1

  Занадто пізно стратити свою свідомість жалем, коли улюблена майка стає непридатною для того звання, яке до цього було їй доступно. Для того щоб знайти метод як розтягнути майку, варто випробувати такі способи: відмочити майку в теплій воді з розчином перекису водню (якщо вона білого кольору) перекису необхідно влити пару чайних ложок, потім можна відмочити кольорову річ в розчині — тепла вода і кілька чайних ложок оцту. У цих розчинах необхідно прополоскати річ, яку потрібно періодично акуратно, чутливо розтягувати в усіх напрямках, після цього звернути її в махровий рушник, для того, щоб при сушінні уникнути деформації. Ну а для того, щоб прийняти рішення зробити річ сучасної, можна пошукати інформацію про те, як обрізати майку. Зробивши перед трохи коротше, а внизу пришивши шматок тканини іншого кольору і форми, можна оновити перш непотрібну річ і зробити коханій майкою у всьому літньому гардеробі.

 • . 2

  Але при цьому для декору все ж актуальне питання «як прикрасити майку стразами? ». Стрази бувають різних видів: їх можна клеїти і пришивати, також вони можуть бути різних розмірів і кольорів. Додатково до стразів можна придбати такі елементи як стрічки, шнурки, гудзики та ін Якщо вибір ліг на білий колір, то обов’язково попередньо варто вивчити методи, дотримуючись яких можна домогтися сліпучої білизни. Для білого кольору обов’язково необхідний хороший порошок і тепла або навіть холодна температура води, в іншому випадку почнуть виникати питання як відіпрати білу майку від жовтизни?

 • . 3

  Ну а при бажанні і пошуку рішень в інтернеті можна знайти інформацію про те, як зробити малюнок на майці використовуючи барвники для тканини. Унікальні шедеври можуть стати візитною карткою, неповторні моделі, які можна створити всього лише за допомогою звичайної майки, канцелярського ножа, шматка стрічки і декількох гудзиків. Літній неповторний образ впевненої жінки, яскраві, стильні, сучасні риси сучасного ритму будуть проглядатися в будь-якому ансамблі. Досить просто проявити творчий підхід і наявність геніальних ідей. Феєричне літо з феєричним чином. Кажуть, перше враження виправити неможливо, тому потрібно залишитися незабутніми завдяки річному образу в пам’яті оточуючих. Легко бути неповторним завдяки своїм ідеям. Можна творити свою моду та враження.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :