Ви теж хочете знати, як плавають пінгвіни?

ви теж хочете знати, як плавають пінгвіни?

Вам знадобиться
 • Інтерес до зоології
 • Перше уявлення про пінгвінів
Інструкція
 • . 1

  Пінгвінів можна вважати особливими у всьому, адже їм притаманні деякі риси птахів, риб і тварин одночасно. Мабуть, до їх найголовнішим достоїнств відноситься те, як плавають пінгвіни. Незважаючи на наявність крил, вони абсолютно не вміють літати, та й пересуваються, фіксуючи тіло у вертикальному положенні. Їхні крила більше нагадують ласти, допомагаючи впевнено гребти у воді. Швидкість плавання близька до 25 км / год, деякі види досягають і 40 км / ч. Переважна частина пінгвінів живе в холодному кліматі, але замерзнути їм не дає солідна жировий прошарок. Вона ж не пропускає воду, затримуючи вологу на поверхні тіла.

 • . 2

  Цікавий і період залицяння самців за самками. Статевозрілі особини бродять по березі, задерши голову і видаючи закличні звуки. Вони очікують самку, яка зверне на них увагу. Складно уявити, як спаровуються пінгвіни, враховуючи особливості їх тіла і руху. Самець здійснює своєрідний танець, незграбність перетворюється на граціозність. Готова до спаровування самка лягає черевом вниз, а залицяльник забирається зверху. Статевий акт триває менше хвилини, після чого пінгвін спускається назад. Ці птахи проводять на суші мало часу, в основному, в період розмноження.

 • . 3

  Стихія пінгвінів — вода, тільки там їм комфортно. Важка маса тягне птахів вниз, де вони вільно перебувають кілька хвилин, глибоко пірнаючи. Сильні лапи, жорсткі пір’я і форма тіла, що нагадує торпеду, дають можливість спритно здійснювати різні маневри в океані. Доведено, що під водою пінгвіни бачать навіть краще, ніж на поверхні. Те, як кажуть пінгвіни, не можна назвати співом чи воркуванням. Вони мало спілкуються між собою за допомогою звуків, які схожі на різкі звуки труби і утробні крики.

 • . 4

  Вся необхідна пінгвінам їжа знаходиться під водою — ось звідки такий талант плавців і нирців. Жирова заліза знаходиться біля хвоста, звідти птиці і розподіляють дзьобом жир, змащуючи все тіло. Жорсткі пір’я, зразок луски, і відсутність пухової основи не зігрівають пінгвінів, але й не пропускають холод. Період, коли пінгвіни знаходяться на суші, починається спарюванням і закінчується появою потомства. Багатьом цікаво буде дізнатися про те, як пінгвіни висиджують яйця. У них на череві є складка, під якою вони і ховають 1 — 2 яйця, поклавши на лапи. Пингвинья пара висиджує кладку по черзі.

 • . 5

  Існує кілька тверджень про те, як пінгвіни сплять. Знавці стверджують, що вони можуть спати стоячи, або в невеликих поглибленнях, розпластавшись по землі. З боку така поза може ввести в оману, пінгвін здається мертвим. У світі налічується 18 видів пінгвінів, вони перебувають під охороною світових організацій з захисту природи. Пінгвіни — безсумнівно, найцікавіші представники фауни, щорічно вчені дізнаються все нові і нові факти про їх життя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :