Ви теж хочете знати, як усунути скрип дверей?

ви теж хочете знати, як усунути скрип дверей?

Вам знадобиться
 • Машинне масло
 • Графіт
 • Самонарізи
 • Соняшникова олія
Інструкція
 • . 1

  У фільмах жаху дуже часто використовують ефект посилення емоцій за допомогою банального скрипу дверей. Але такий звук не рідкість і в повсякденному житті. Він може стати цілою проблемою. Наприклад, не можна потрапити в кімнату, якщо хтось спить, щоб не розбудити. Тих, у кого проблеми з нервовою системою, взагалі дратує цей моторошний звук. Після тривалої експлуатації, двері можуть піднести такий неприємний сюрприз, як скрип. Проводити заміну дверей дуже накладно, викликати майстра з даного питання можна, але також доведеться заплатити не малу суму. Є кілька способів, як усунути скрип дверей, щоб у будинку запанувала тиша і спокій. Не потрібно бути майстром на всі руки, щоб всі ці способи самому втілити в життя.

 • . 2

  Все, що потрібно — це шматочки графіту. Можна його роздобути, розламавши олівець. Необхідно підняти двері, щоб з’явилася можливість доступу до петель двері (всі операції краще проводити вдвох). Засипати туди графіт. У процесі щоденного користування, графіт буде стиратися і так змаже фурнітуру і запобігти скрип. Графіт підійде для змащення гаражних воріт, хвірток, так як йому зовсім не страшні морози. Засори — ось причина появи сторонніх звуків в будинку. Їх ліквідація допоможе, як усунути скрип дверей, так і в такій справі, як усунути скрип дерев’яної підлоги.

 • . 3

  Якщо в будинку є машинне масло-це ідеальний засіб ні для чого іншого, як позбутися скрипу. Двері так само слід підняти, обережно капнути пару крапель олії близько штифтів петель. Можна пару разів підняти і опустити двері, щоб добре змастити петлі. Через деякий час дана проблема може повернутися у ваше життя. Треба бути на сторожі, а найкраще повторювати процедуру мастила маслом час від часу. Слід пам’ятати, що краще використовувати масло хорошої якості. Деякі економні господарі застосовують соняшникову олію, але такий спосіб не назвеш ефективним.

 • . 4

  Причиною виникнення скрипу може стати нещільне прилягання шурупів до одвірка, або причиною може стати іссхианіе мастила в петлях. Якщо привід скрипу дверей не представляється можливим дізнатися самостійно, краще звернутися до фахівця.

 • . 5

  Врятли хтось хоче прокидатися вранці під скрип дверей, але є й інша проблема — скрипучий пол. Як усунути скрип підлоги, що заважає вести нормальний спосіб життя? Звук утворюється через тертя дощок або матеріалу з якого виготовлений підлогу. Насамперед треба встановити точне місце, звідки доноситься неприємний звук, можливо в цьому місці саме стався прогин дощок. Потім слід скористатися нехитрим способом. Просвердлити отвори дрилем і залити туди монтажну піну. Вона відновить колишній рельєф, пропаде причина скрипу і сам скрип. Другий спосіб полягає в власноручне кріпленні дощок до лагам за допомогою саморізів в місці утворення прогину. Так припиниться тертя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :