Ви теж хочете знати, як вийти з відпустки без депресії?

ви теж хочете знати, як вийти з відпустки без депресії?

Вам знадобиться
 • Чіткий план відпустки
 • Улюблена робота
 • Бажання працювати
Інструкція
 • . 1

  Ви теж хочете знати, як вийти з відпустки без депресії? Висловлення Елберта Гріна Хаббарт «Ніхто так не потребує у відпустці, як людина, який щойно повернувся з відпустки» дуже точно передає відчуття щойно відпочив людини. Відпустка дається для того, щоб працівник, відпочив і підзарядитися енергією, з новою силою буде приступати до роботи. Але замість активності з’являються безсилля, нудьга і депресія. Як впоратися з цими проблемами?

 • . 2

  Як вийти з відпустки правильно? Відпочинок має унікальну властивість зцілювати втомлений організм, але коли до кінця відпустки залишається всього кілька днів, у відпускника з’являється поганий настрій і бажання не повертатися на роботу. Між іншим, депресія співробітників багатьом фірмам завдає і фінансова втрата. Деякі навіть намагаються повернути відпускний щастя, беруть тижні за свій рахунок і знову купують туристичні тури і починають думати, як перенести відпустку. Психологи відзначають, що на посотпускной синдром впливає і ставлення співробітника до своєї роботи. Якщо робота улюблена і не є рутиною, то хандра швидко проходить.

 • . 3

  Іноді буває навіть таке, що депресія доводить до звільнення, співробітник починає думати над питанням «Як звільнитися після відпустки?» Падає працездатність, людина починає переглядати нові вакансії. Щоб полегшити відпускний період, відпочинок треба розпланувати так, щоб початок трудових буднів довелося на середину тижня — тиждень буде коротшим, буде простіше адаптуватися. Крім того, щоб було простіше увійти в ритм, з відпустки потрібно повернутися за 2 — 3 дня, щоб організм встиг звикнути до погоди.

 • . 4

  Як поділити відпустку так, щоб легше було повернутися на роботу? На думку психологів, чим довше відпустку, тим важче буде адаптація. Тому краще ділити відпустку на дві частини. Якщо відпочивати більше трьох тижнів, то організм звикає до відпускного режиму і після виходу на роботу, починає повставати і людина захворює. Щоб такого не було, краще відпустку брати по два тижні. Відповідаючи на питання «Як краще взяти відпустку?», Фахівці помічають, що частина відпустки краще взяти в зимовий період, коли організму гостро не вистачає сонячних днів.

 • . 5

  Експерти рекомендують дуже проста вправа, яке допоможе легко вийти на роботу. Наприкінці відпустки потрібно собі поставити запитання: «За що я люблю свою роботі?». Треба згадати всі позитивні робочі моменти, радість спілкування з колегами. Крім того, перед виходом на роботу потрібно виспатися і чітко розпланувати робочий графік на найближчий тиждень. Звичайно, за час відпустки накопичуються невирішені питання, але відразу за все хапатися не варто.

 • . 6

  Спочатку потрібно виділити основні проблеми і почати роботу з них. Перші три дні ні в якому разі не можна працювати на знос і затримуватися, потрібно трудитися в розслабленому варіанті, інакше організм дасть збій. У перші вихідні після відпустки обов’язково потрібно добре відпочити, не брати роботу додому і не відволікатися на робочі розмови. Якщо виконати всі ці правила, вихід на роботу пройде без малих втрат і поганого настрою. Головне, що потрібно пам’ятати — робота повинна приносити задоволення!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :