Ви теж хочете знати, як зізнатися в симпатії?

ви теж хочете знати, як зізнатися в симпатії?

Вам знадобиться
 • Симпатія
 • Рішучість
Інструкція
 • . 1

  У той час, коли почуття зачіпають найтонші струнки душі будь-якої людини, не дивлячись на вік, підійти і зізнатися у своїй симпатії, не просто не тільки молодим людям, але і людям з певним життєвим досвідом . У сучасному суспільстві, вже давно, не засуджується перший крок від представниць слабкої статі, адже в сучасному ритмі життя, кожна людина намагається внести у своє життя більше ясності і не розтрачувати свій час на порожні ілюзії. Тому, проявляти симпатію і навіть сказати про це прямо, якщо предмет обожнювання не розуміє певних знаків, може як хлопець, так і дівчина. Але, як зізнатися в симпатії так, щоб потім, не було гіркого розчарування і жалю? Для того, щоб визнання назавжди залишилося маленькою частинкою тепла не тільки в серці обранця, а й у серці людини, почуття якого вирішило вийти назовні, потрібно зробити це тактовно і ненав’язливо.

 • . 2

  Ставлення до ситуації. Перш ніж зробити перший крок, потрібно морально бути готовим до відмови, не потрібно перетворювати такий поворот подій в трагедію всього життя. На першому етапі почуттів потрібно налаштуватися на те, що це всього лише гра. У якій формі не довелося б почути відмову (насмішка, іронія), не варто відповідати тим же, саме такою поведінкою можна підсилити власну самоповагу. Хлопці прямолінійні, тому їм властиво про все говорити в лоб, а як проявляють симпатію дівчини? Дівчата більш стримано можуть проявляти свою симпатію, це погляди, натяки, недомовленості всі прояви на рівні почуттів. Тому, і ставлення до відмови може бути різне, але, до всього треба бути готовим і не боятися діяти.

 • . 3

  Вибрати вдалий момент. Для визнання у своїх почуттях потрібно вибрати вдалий момент. Гучна вечірка, в компанії спільних друзів, може бути дуже відповідним місцем. Як правило, настрій на таких вечірках у всіх присутніх відмінне, а усамітнитися і поговорити є маса варіантів. До того ж, в ході самої вечірки можна продумати пару варіантів як викликати симпатію. Головне правило це ненав’язливість, предмет свого обожнювання можна запросити на романтичний повільний танець, під час якого можна зізнатися у своїх почуттях, можна скласти компанію для прогулянки на свіжому повітрі, проводити додому. Можна просто обмінятися номерами телефонів або домовитися про дружній зустрічі.

 • . 4

  Хід подій. Всі свої дії і слова бажано продумати заздалегідь, так як у потрібний момент, від зайвого хвилювання, мало хто здатний імпровізувати, сказати гарні слова. Проконтролювати все до дрібниць на гучній вечірці неможливо, тому не варто на них загострювати свою увагу, потрібно знайти важливі слова, які здатні висловити почуття. Як чоловік виявляє симпатію на що цікавить його. Насамперед це погляд, галантне поведінку, прояв уваги в дрібницях (подати руку, запропонувати напій). Жінки виявляють свою симпатію поглядом і увагою. Але будь-яка фальш і награність діють відштовхуюче на представників будь-якої статі, мова повинна бути максимально природною, не виглядати завченою і театральної.

 • . 5

  Відповідь. Юні хлопці та дівчата не відрізняються своїм терпінням, максималізм, властивий всім в цьому віці, вимагає того, щоб все прояснилося тут і зараз. Зізнавшись, у своїх почуттях, не потрібно вимагати моментального відповіді, можетбить людина не очікував даного визнання. Тому, зробивши визнання, дайте людині час все обдумати і зважити. Можна домовитись про зустріч через пару днів для того, щоб продовжити розпочату розмову і все прояснити. Таким чином, у хлопця чи дівчини буде час розібратися в собі, і підготуватися до подальшої розмови. Якщо почуття дорослі і серйозні, то і поводитися слід як дорослим і розумним людям, а не так, як хлопці проявляють свою симпатію в сучасному суспільстві, покладаючись на свою чарівність, роблять масу помилок і замість взаімнойсімпатіі приходять до взаємних образ, докорів і нерозуміння.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :