Вибір професії: затребувані робочі спеціальності

вибір професії: затребувані робочі спеціальністю

Вам знадобиться
 • Бажання працювати
 • Паспорт
 • Трудова книжка
Інструкція
 • . 1

  Вибрати професію до душі — одна з найбільш складних і відповідальних завдань, що стоїть перед молодими людьми після закінчення школи. Щоб вибір був вірним, потрібно обов’язково враховувати ситуацію на ринку праці, що склалася на сьогоднішній день, для того, щоб у майбутньому уникнути проблем з пошуком роботи. А дійсність така, що дипломованих фахівців зараз набагато більше, ніж пропонованих для них вакансій. А от «робочі руки» зараз у ціні і користуються великим попитом у роботодавців.

 • . 2

  Отже, перед тим, як зробити вибір професії, варто дізнатися, які робочі спеціальності найбільш затребувані. Серед відкритих вакансій лідируючу позицію, як не дивно, займає комірник. Робота нескладна, але й зарплата невисока. У вантажника вона, правда, ще нижче. В даний час користуються підвищеним попитом робочі будівельних спеціальностей. Особливо велика потреба в електрогазозварниках, електромеханік, електромонтер. Однак, для такого виду праці, потрібні певні знання і навички, які можна отримати в профтехучилищах або коледжах.

 • . 3

  Очевидно, що на сьогоднішній день токар і фрезерувальник, не менше затребувані робочі спеціальності, ніж електрик, водій або монтажник вікон. І хоча умови праці не відрізняються особливим комфортом, як правило, праця цих категорій працівників непогано оплачується. Ще одна перевага в тому, що для більшості робочих спеціальностей встановлюється відрядна або відрядно — преміальна оплата праці.

 • . 4

  Як показує практика, більше шансів не залишитися без роботи у того, хто володіє не однієї, а кількома спеціальностями. Здатність поєднувати кілька професій дозволить мати ще й додатковий заробіток. Не секрет, що гарні фахівці, навіть не маючи диплома про вищу освіту, можуть отримувати зарплату набагато вищу, ніж люди, що займають керівні посади. Головне, проявити себе відповідальним і висококваліфікованим працівником, майстром своєї справи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :