Вибираємо стильний весільний наряд нареченого

вибираємо стильний весільний наряд нареченого

Вам знадобиться
 • Сорочка
 • Краватка
 • Костюм
Інструкція
 • . 1

  Весілля — це одна з найяскравіших подій у житті кожної людини. День, в якому все перетворюється на прекрасну казку, а закохані знаходяться в центрі уваги. Тому підготовка до цього торжества, забирає багато часу і сил. Незважаючи на те, що це приємні клопоти, багато хто хоче почути рада з підготовки до церемонії. Адже так багато всього належить зробити! Список гостей, банкетний зал, фотограф і флорист. Це тільки мала частина. І одним з найважливіших рішень в організації майбутнього торжества є вибір весільних нарядів. Не новина, що зустрічають по одягу і на весіллі зовнішній вигляд молодят відіграє величезну роль Слід пам’ятати, що весільні наряди, як і будь-яка інша одяг є відображенням людини і її особистого смаку.

 • . 2

  Немає жодних формул для ідеального сукні або костюма. Можна дотримується моди, але не слід забувати про свої пристрасті. Почати краще з вибору сукні для нареченої. Тому як костюм нареченого легше підібрати вже після того як сукня нареченої куплено. До того ж вибір жіночого вбрання нерідко утворює собою велику проблему. Що б вибрати ідеальне плаття, необхідно звернути увагу на тип фігури і зростання. Згідно цьому стилю слід підбирати весільний наряд нареченого. Багато хто помилково вважає, що вибір костюма дуже простий. Однак це далеко від істини. Якщо наклепу при виборі сукні відштовхується тільки від своїх уподобань, то нареченому необхідно врахувати стиль сукні нареченої, тематику весілля і навіть весільний букет. Виходячи з цього, і старцюють відповідні образи. Далі так само слід звернути увагу на фігуру. Дуже пощастило чоловікам з трикутним типом фігури. Їм підійде майже все. Всім іншим доведеться трохи подумати.

 • . 3

  Найчастіше вибір падає на костюм трійку, що не дивно, адже цей тип костюма відмінно підкреслює фігуру, приховуючи при цьому її недоліки. Однак існують і інші варіанти. Смокінг є одним з найбільш вишуканих нарядів для чоловіка. Якщо торжество планується у витонченому класичному або королівському стилі, смокінг незамінний. Найменш поширений варіант весільного вбрання — фрак. Цей варіант вважається найбільш примхливим. Вибравши фрак в якості костюма, слід пам’ятати, що він погано поєднується з краваткою чи шийною хусткою. Для нього найбільш підійде краватка-метелик. Так же колір фрака повинен бути класичним чорним, а сорочка білою. Але, незважаючи на всю консервативність цього образу, фрак, безумовно, виділяється і виглядає оригінальним.

 • . 4

  До чоловічого костюму на весілля, так само слід підібрати правильні аксесуари. Краватка потрібно підбирати згідно кольором купленого костюма, а от сорочку виходячи з кольору сукні нареченої. Для взуття не існує строгих обмежень. Однак вона повинна підбиратися під колір і стиль костюма. Ремінь повинен поєднуватися з взуттям. Так само важливим елементом є запонки і затиск для краватки. У повсякденному житті чоловіки рідко носять ці аксесуари, навіть якщо регулярно ходять в костюмах. На весіллі ж вони додадуть образу елегантність і зроблять його багатшими.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :