Відновлення подушок безпеки

відновлення подушок безпеки

Вам знадобиться
 • Комплект нових подушок безпеки
 • Новий блок управління — контролера
 • Нова облицювальна панель (торпедо) або накладки на двері
 • Діагностичне обладнання для настройки нового модуля
Інструкція
 • . 1

  Після спрацьовування подушок безпеки (ДТП — не єдина причина) потрібно вивчити цілісність і коректність роботи кожного датчика управління подушкою, що грає роль комп’ютера. Обов’язковій перевірці підлягає і кожна спрацювала подушка на предмет її цілісності. Після проведення перевірочних операцій та вивчення методики того, як відновити подушки безпеки, самі подушки повертають у їх початкове положення. Важливо укласти їх правильно — від цього в повній мірі залежить швидкість спрацьовування цих елементів безпеки під час аварії.

 • . 2

  Наступний крок — перевірка коректної роботи електроніки, що забезпечує викидання подушок при ударі (зіткненні з об’єктом): лампочок подушок, внутрішньої пам’яті, датчиків подушок і аварійних датчиків. У будь-якому випадку після спрацьовування подушок буде потрібно усунення помилок SRS (Airbag reset) — вони записуються в пам’ять центрального датчика — або «перепрошивка» Airbag SRS за допомогою спеціального обладнання. Про наявність помилок Airbag сигналізує лампочка подушок безпеки.

 • . 3

  Відновлення подушок безпеки передбачає кодування нового центрального датчика. Кодування виробляється з використанням функцій кодування через інтернет у відповідності з кодом VIN свого автомобіля. При неможливості кодування через Інтернет отримаєте інформацію про старий датчику або вивчіть інструкцію, де уточнюються всі значення для кодування. Для запису в пам’ять контролера (центрального датчика) кодів справної системи програматор можна купити або зробити самому. Якщо чіп (мікросхема) контролера «перепрошивання» не передбачає, потрібно придбання нового чіпа, запису даних в нього і установку на місце старого чіпа.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :