Визначаємо тип шкіри обличчя

визначаємо тип шкіри обличчя

Вам знадобиться
 • Папірусні папір
 • Серветка
 • Скло
Інструкція
 • . 1

  Досить легко і швидко можна визначити який тип шкіри має обличчя. Для цього можна провести спеціальний тест, який не вимагає застосування спеціальних навичок та засобів. Досить просто умити обличчя, а через пару — трійку годин після цього промокнути обличчя або папірусному папером, або паперовою серветкою. Також для цієї мети може бути використане і звичайне скло.

 • . 2

  У тому випадку, якщо на склі, або папері видніються плями, схожі на масляні, то значить, шкіра в цих місцях жирна. Якщо ж плями не спостерігаються, то шкіра обличчя або має нормальний тип, або сухою. Також слід звернути увагу на те, в яких місцях з’явилися жирні плями. Якщо це лоб, підборіддя, а також ніс, а на інших ділянках їх немає, то значить шкіра змішана.

 • . 3

  Вирішити проблему як визначити тип шкіри, можна з допомогою фахівців. Це можливо зробити як в косметичному салоні, так і в аптечному пункті, і навіть у магазині, який спеціалізується на косметиці. Також можна візуальним способом визначити тип шкіри. Для цього варто уважно придивитися до свого та особі і тоді проблема, як визначити тип шкіри. Зважитися досить легко і просто.

 • . 4

  Якщо шкіра обличчя має нормальний тип, то вона буде мати відтінок матового кольору, на ній не будуть практично видно пори, а також чорні точки, відсутні лущення. Володарі жирної шкіри відразу ж зможуть помітити жирову змазку на своєму обличчі, а також наявність чорних крапок і закупорених пір. Також цей тип шкіри характеризується появою вугрів і прищів, але не завжди.

 • . 5

  А ось на сухій шкірі навпроти таких проблем немає, але зате вона лущитися, має тьмяний відтінок, а також на ній дуже рано з’являються зморшки. Окремо хочеться виділити змішаний тип шкіри. Йому характерні жирний тип на чолі, підборідді і носі, а на інших ділянках обличчя шкіра або суха, або нормальна.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :