Водоспади в ландшафтному дизайні

водоспади в ландшафтному дизайні

Вам знадобиться
 • Проект водоспаду
 • Будівельні матеріали
Інструкція
 • . 1

  Після трудового дня не завжди є можливість виїхати на «дику» природу. Позначається брак часу і віддаленість цієї самої природи. Що ж робити, якщо дуже хочеться побувати на березі річки, почути мелодію води, що ллється, а за вікном «кам’яні джунглі?» Відповідь проста.

 • . 2

  Побудувати на ділянці біля будинку водоспад — один з популярних видів озеленення. Вода — джерело життєвої енергії. Водоспади в ландшафтному дизайні повністю змінюють атмосферу у дворі, звуки дзюрчання води заспокоюють душу і розслаблюють. Що необхідно для того, щоб в ландшафтний дизайн ділянки органічно вписався водоспад? Грамотно виконаний проект, камені різної форми і розміру, занурювальний насос, шланги, будматеріали.

 • . 3

  Водоспад можна створити без ставка. Каскади води просто зникають серед каміння під землю в спеціальний резервуар, звідки перекачуються назад, до початку. Він схожий на струмок з невисокими порогами. Для його обладнання добре використовувати природний рельєф місцевості, наявні схили або укладати камені так, щоб потік води з невеликими перепадами прагнув вниз. Підсвічування на таких каскадах у вечірній і нічний час створює враження поточного світла.

 • . 4

  Шум води пожвавить ландшафтний дизайн, водоспади на плоскій ділянці найкраще влаштувати так, щоб рідина падала у водойму. Постійний потік збереже воду в ставку свіжою. Насичення її киснем сприятиме зростанню декоративних рослин і риб. Найскладнішим при цьому є визначення висоти водоспаду. Занадто високий виробляє багато шуму. Низький загубиться на березі.

 • . 5

  Тому треба: зіставити висоту водоспаду з розміром ставка, побудувати водоспад на схилі для більшої природності, рослини садити далі від водоспаду, щоб не пошкодити їх, зробити глибину ставка оптимальною. Наступний етап — вибір стилю ландшафтного дизайну. Сад з водоспадом може бути побудований у формальному і не формальному стилі. У першому випадку це геометрія форм і сучасні будівельні матеріали — бетон, цегла.

 • . 6

  У другому — водоспад і ставок виглядають так, як в природній природі. Для їх будівництва використовують валуни, корчі, гравій, природний камінь. Водоймище має неправильні обриси, рослини висаджуються в художньому безладі. Дім, сад, ставок і водоспад повинні доповнювати один одного і бути в єдиному стилі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :