Хлібна сода для схуднення

хлібна сода для схуднення

Вам знадобиться
 • Сода
 • Морська сіль
 • Вода
 • Ефірне масло
Інструкція
 • . 1

  В даний час вельми актуальне питання про схуднення. Дівчата завжди прагнуть виглядати добре, тому постійно ведуть боротьбу із зайвою вагою. Зараз існує велика кількість різних популярних дієт і методів боротьби із зайвими кілограмами. Одним з таких методів є застосування хлібної соди для схуднення. Для швидкого ефекту схуднення не варто пити содовий розчин з метою активізації розщеплення жирів. Це дуже шкідливо і може призвести до виникнення виразкових хвороб органів шлунково-кишкового тракту. Лужний розчин соди буде роз’їдати слизову оболонку внутрішніх органів травлення і в результаті може привести до внутрішньої кровотечі. Вживання соди буде безпечним тільки в тому випадку, коли правильно розрахована доза. Однак підібрати дозування дуже складно.

 • . 2

  Більш безпечним буде використання методики з прийому содових ванн, яка допоможе позбавитися від зайвих кілограмів. Для хорошого ефекту необхідно дотримувати правильні пропорції поєднання різних речовин: на 200 літрів води (обсяг звичайної ванни) — 300 г харчової соди і 500 г морської солі. Не менш важливо дотримуватися певну температуру приготованого розчину — 37 — 39 градусів. Приймати таку содову ванну можна не більше 20 хвилин. Це дозволить скинути 1 — 2 кілограма за один прийом такої ванни. Хлібна сода для схуднення — це дуже ефективне сучасне засіб, що допомагає в боротьбі із зайвою вагою. Однак содові ванни доступні не всім — вони протипоказані людям з деякими захворюваннями: цукровий діабет та ін Цим людям перед прийняттям содових ванн слід проконсультуватися з лікарем.

 • . 3

  Швидкість розщеплення жирів можна збільшити, додаючи в содові ванни різні ефірні масла. Соду можна приймати не тільки для боротьби із зайвою вагою, останнім часом дуже популярно лікування хлібної содою, яка володіє різними цілющими властивостями. Наприклад, при кашлі розчином соди полоскают горло, що дозволяє пом’якшити кашель. Крім того, сода має бактерицидну і протизапальну дію. Сода корисна і для кровоносної системи. Наприклад, під час нападу аритмії (порушення ритму серця) слід прийняти слабкий розчин соди, який допоможе заспокоїти серцебиття і відновити його ритм. Сода може допомогти і в боротьбі з гіпертонією (підвищеним артеріальним тиском), виводячи рідину з організму і сприяючи зниженню тиску.

 • . 4

  При різних розладах травлення (проносах, блювоті та ін) також допомагає розчин соди з сіллю, який допомагає заповнити втрату рідини і відновити сольовий баланс організму, при запорах ставлять клізми з содовим розчином для чищення кишечника . Обробка місць укусів содовим розчином призведе до зняття свербіння. При застуді дуже корисні інгаляції з використанням розчину соди. Застосовується слабкий содовий розчин і при кон’юнктивіт (запаленні слизової оболонки ока). При печії розчин соди вживають всередину, так як він дозволяє нейтралізувати кислоту в шлунку, проте це має і побічний ефект — може виникнути здуття живота, а тривале вживання содового розчину рано чи пізно призведе до виділення великої кількість кислоти в шлунку.

 • . 5

  Сода застосовується і для лікування грибків на ногах — слід робити примочки з розчину соди слабкої концентрації. У косметологічних цілях сода використовується для відбілювання зубів, а також для пом’якшення грубої шкіри на ліктях і ступнях ніг. Лікування хлібної содою останнім часом дуже популярно. Сода допомагає впоратися з багатьма проблемами — захворюваннями органів травної (виразки, печія), кровоносної (аритмія, гіпертонія), дихальної (кашель, запалення верхніх дихальних шляхів) систем і т. д.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :