Хочете знати, як пінгвіни дізнаються своїх дітей?

хочете знати, як пінгвіни дізнаються своїх дітей?

Вам знадобиться
 • Королівські пінгвіни
 • Імператорські пінгвіни
 • Колонії пінгвінів
 • Птахи
Інструкція
 • . 1

  Пінгвіни вперше були відкриті європейськими мандрівниками ще в 1499 році, але наукова назва було присвоєно цим птахам лише в 1758. Всі представники пінгвінових чудові плавці і нирці, а всього налічується 18 видів цього сімейства. Особливості, які лягли в основу різних латинських найменувань цього виду, в основному, клиноподібна форма їх тіла і переважно водний спосіб життя. Крім того в багатьох мовах слово «пінгвін» близьке за змістом до слова «товстий».

 • . 2

  Дослідники давно вивчають питання, як пінгвіни дізнаються своїх дітей, і до цих пір не прийшли до єдиної думки. Хтось вважає, що переважно розпізнавання відбувається візуально, проте спостереження, проведені французькою експедицією, говорять про те, що куди більше значення для пінгвінів мають голосу. Так, на поклик матері з декількох сотень дитинчат відгукнеться тільки один.

 • . 3

  Описуючи, як ходять пінгвіни, дослідники вказують на їх незграбність і неквапливість. Перевалюючись на крилах-ластах, ці літають птиці неквапливо переставляють лапи, які, насправді дуже сильні. Лише в тому випадку, якщо пінгвін чимось зацікавлений, він лягає на черево і, відштовхуючись ластами, швидко і маневренно поспішає дістатися до місця. Проте це дуже рідкісне явище.

 • . 4

  Особливістю того, як живуть пінгвіни, можна назвати їх соціальність. Хоча ці птахи зазвичай переміщаються по суші поодинці або парами, але живуть і гніздяться пінгвіни цілими колоніями, при цьому точно запам’ятовуючи місце свого гнізда і безпомилково дізнаючись сусідів і дитинчат. В іншому, важлива частина життя пінгвінів — це перебування у воді, де вони не тільки відчувають себе впевненіше, ніж на суші, а й рятуються від холодів.

 • . 5

  Досліджуючи, як розмножуються пінгвіни, вчені виділили кілька закономірностей. Так, хоча самка виношує яйце — завжди тільки одне — вже через кілька годин після його відкладання, вона цілком і повністю довіряє його турботі самця. Перші два місяці саме самець «насиджує» і оберігає своє потомство, залишаючись на місці і майже не рухаючись. Найчастіше самці збиваються в купи, щоб зберігати тепло і протистояти вітру, але в кожному разі, виконуючи свої батьківські обов’язки, кожен з них втрачає, принаймні, половину своєї ваги.

 • . 6

  По тому, як танцюють пінгвіни, дослідники визначають їх вигляд. Так, у імператорських пінгвінів під час шлюбного танцю прийнято ніжно торкатися дзьобом голови партнера і кланятися. А королівські пінгвіни ще й супроводжують свій танець гучними криками, задираючи дзьоб в небо.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :