Худнемо з содою: коментарі та поради дієтолога

худнемо з содою: відгуки та поради дієтолога

Вам знадобиться
 • Харчова сода
 • Вода
 • Здоровий глузд
Інструкція
 • . 1

  В даний час великою популярністю користується гасло: «худнемо з содою,, відгуки перших добровольців вже заполонили простори інтернету. Існує досить багато способів схуднення, але дієтологи просто в подиві, що змушує вдатися людей до настільки дивним методом схуднення. І справа тут не стільки в небажанні людей працювати над собою, а скільки надмірним поширенням, засобами масової інформації, даних про застосування небезпечних дієт. Галас роблять практично з будь-якого продукту, тепер справа дійшла і до харчової соди. Перші з протестом виступили дієтологи, так як содова дієта стає досить поширеною серед населення. Далі, паніку підняли лікарі-гастроентерологи, які змушені лікувати наслідки настільки бездумного використання соди.

 • . 2

  За відомим бабусиним способам, соду використовували для ліквідації печії. Для цього необхідно 1 грам соди розвести в пів-склянці води. Напевно, багато хто з дитинства пам’ятають, ці шипучі напої. Спосіб дійсно допомагав, але тільки через те, що інші засоби народ просто не знав. Зараз для лікування печії застосовують більш сучасні препарати. Механізм дії соди полягало в тому, що завдяки наявності активних речовин, відбувається нейтралізація соляної кислоти шлунка. Ефект тимчасовий, але при екстреній ситуації, спосіб був незамінний. Зараз таким способом, народ бореться не з печією, а з проблемою сучасного людства, як ожиріння. Першовідкривачами даного методу, є американці, які найбільшою мірою страждають ожирінням.

 • . 3

  Після прийняття соди, кислота нейтралізується, а це означає страждає переваривающая здатність шлунка. Отже, їжа не перетравлюється, в організм не надходять такі поживні речовини як білки, жири і вуглеводи. Хоч соляна кислота і не бере безпосередньо в перетравленні, але вона запускає цілий каскад хімічних реакцій. Ефект від прийому соди не тривалий, за рахунок того, що підвищується вміст пепсину, який за дією прямої зворотного зв’язку, знову збільшує вироблення соляної кислоти шлунком. Так як, дія соди короткочасне, то для найкращого ефекту люди збільшують кратність прийому в кілька разів, від допустимої норми, не усвідомлюючи до яких наслідків все це може привести.

 • . 4

  Ефективність прийому дійсно доведена, кілограми тануть на очах. Але дієтологи застерігають, якими проблемами це все може закінчитися. Справа вся в тому, що кислота шлунка бере участь не тільки у перетравленні, але і є бар’єром для проникнення мікробів в організм. Отже, при вживанні соди в раціоні, збільшується вірогідність розвитку інфекційних захворювань шлунково-кишкового тракту. Підвищується ймовірність розвитку глистової інвазії. Також, за рахунок прийому соди, кисла шлункова середу змінюється на лужну, в результаті чого, порушується робота шлунку. Як мінімум, це загрожує появою виразок, як максимум виникненню раку не тільки шлунка, але стравоходу і дванадцятипалої кишки.

 • . 5

  Дієтологи рекомендують відмовитися від такого сумнівного способу в схудненні або хоча б використовувати його правильно. Для початку, необхідно правильно розрахувати дозування-на половину склянки теплої кип’яченої води необхідно від 0, 5 до 1 грама харчової соди. Застосовувати напій можна не більше 3 раз на день. Для найкращого результату лікарі рекомендують, поєднувати використання соди з заняттями фізичної активності та нормалізації правильного харчування. Тільки в цьому випадку, результат не змусить себе довго чекати. Хворим, з виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки, вживання соди строго протипоказано. Також не рекомендується використовувати людям, що страждають хронічною нирковою недостатністю. Протипоказань дійсно велика кількість, але вони мало кого зупиняє.

 • . 6

  Як би сода не допомагала, дієтологи не рекомендують худнути за допомогою соди, відгуки та коментарі з цього приводу друкувалися у багатьох виданнях. Лікарі настійно радять знайти інший спосіб, по боротьбі із зайвою вагою. Не обов’язково використовувати соду для прийому всередину, існує велика кількість методик з використанням соди, які дійсно допомагають без шкоди для здоров’я. Найбільш популярною залишається використання водних процедур (ванни), з додаванням соди і солі. За одну таку процедуру можна позбутися до 1 кілограми зайвої ваги, крім цього шкіра буде ніжною і бархатистою. Також можна робити різні способи обгортання, з додаванням соди. Способів дійсно багато, але головне знайти безпечний, адже від цього залежить подальше здоров’я.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :