Ягоди годжі: купити в Мінську за вигідною ціною

ягоди годжі: купити в мінську за вигідною ціною

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Інтернет
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  В деяких народах ягоди годжі називають диво-ягодами, і по праву вважаються одним з найкращих ліків для багатьох хвороб. Ціна цих ягід залежить від того де купити ягоди годжі. Їх можна вживати сирими, у вигляді різних страв або просто заморозити на майбутнє. Вирощують їх зазвичай в Монголії на гімалайських горах. Завдяки своїм перевагам, вони містять більше антиоксидантів ніж будь-який інший продукт відомий людині. Використовувати їх почали ще в 20 столітті, вже тоді годжі почали використовувати в якості лікарських засобів. Після численних досліджень експерти підтвердили, що ягоди годжі надають позитивний ефект на організм людини. Дослідження показали, що людина яка вживає їх, набагато рідше страждає раком, серцево-судинними захворюваннями, ніж інші люди.

 • . 2

  Знайдено джерела, які показують що ще до нашої ери ці ягоди вважалися засобом для того, щоб омолодитися або очистити кров. У монастирях вважалося, що ці ягоди продовжує життя, роблять її активної, а також ліками проти безлічі хвороб. Взагалі, існує багато ентузіастів-письменників, які дуже сильно захоплені цим продуктом. Це всесвітньо відомі поети, письменники і актори. Ці ягоди часто приписують лікарі і в наш час, наприклад від онкології. Вони відновлюють пошкоджені ДНК, таким чином допомагаючи лікувати онкологію. Зареєстровані випадки, коли годжі допомагали вилікувати рак печінки. Це пояснюється тим, що робота печінки набагато посилюється, при цьому одночасно відбувається канцерогенний вплив.

 • . 3

  Особливу популярність отримали ягоди годжі, коли з’ясувалося що в них містяться чотири унікальні полісахариду. Разом вони не присутні ні в жодному іншому продукті харчування. Однак, ще міститься двадцять один мінерал, і вісімнадцять амінокислот. Присутні вітаміни В 1, В 2, В 6 і Е. Усім людям дуже необхідний вітамін С, наприклад в одній ягоді годжі його міститься в п’ятсот разів більше, ніж в одному апельсині. Заліза міститься в п’ятнадцять разів більше ніж у шпинаті, який між іншим вважається продуктом, в якому міститься найбільше заліза. Такі хвороби, як інфаркт, атеросклероз та інсульт трапляються через те, що починає вироблятися фермент, який не дає накопичитися липидам в крові. При прийомі годжі забезпечує підвищене вироблення ферментів, що не буде давати накопичитися липидам.

 • . 4

  Після досліджень в 2006 році, один експерт заявив що цими ягодами можна навіть зупинити зростання ракової пухлини. Годжі підсилюють вироблення в організмі гамма-інтерферону, речовини, яка запобігає ріст пухлини. У східній медицині годжі вважається відмінним ліками від найнебезпечніших хвороб. Властивості цієї ягоди покращувати зір. До того ж доведено, що ця ягода ефективно допомагає при артриті. Лікарі часто приписують ці ягоди як ефективне лікування від анемії, а також від псоріазу. Навіть при діабеті годжі вважається ефективним ліками для допомоги, так як балансує цукор у крові. Головна унікальність цієї ягоди така, що вона впливає на весь організм людини. Зазвичай ліки протипоказані вагітним жінкам. Однак, годжі навпаки рекомендується вагітним.

 • . 5

  У медицині на сході, годжі навіть використовують як засіб допомагає протіканню вагітності. Ця ягода нормалізує роботу статевих органів, тому її навіть приписують при безплідді або імпотенції. Ростуть вони в гімалайських горах, проте зараз їх навчилися вирощувати в спеціальних парниках. Ягоди годжі купити в Мінську, що не легко. Причому їх дуже рідко можна знайти на ринках. Самі ягоди годжі купити в Мінську, на даний момент майже неможливо, так як продають тільки саджанці цих ягід. Саджанці можна знайти на ринках, проте слід не вестися на дешеві ціни. Середня ціна пакетика із саджанцями — вісімнадцять доларів. На пакетику повинна бути написана інструкція з їх посадці. Загалом на даний момент ягоди годжі в інтернеті не продають.

 • . 6

  На http://minsk. ekomissionka. by / і http://minsk. avizinfo. by / наприклад пропонують тільки саджанці. Там можна знайти безліч продавців, на сторінках яких розміщені інструкції та опис товару. Там же зазначені телефони продавців. Зв’язавшись з ними залишається тільки домовитися про місце зустрічі. Якщо все таки терміново потрібні саме ягоди, то існує сайт http://healthway. by /. Вибравши потрібний розділ можна в будь-який час зв’язатися з кур’єрами і купити годжі. І так, головна особливість цих ягід, то що вони відмінно лікують захворювання печінки і нирок, атеросклероз, часті запаморочення, зниження зору, постійну втому, слабкість, кашель, імпотенцію, запори при атонії кишечника, а також пухлини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :