Як їсти висівки: користь і шкода висівок

як є висівки: користь і шкода висівок

Вам знадобиться
 • Висівки
 • Посуд для варіння каші
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Прості, на перший погляд, продукти можуть бути дуже корисними для здоров’я. Особливо, якщо їх використовувати для профілактики, а не лікування захворювань. Приміром, такий недорогий і загальнодоступний харчовий продукт, як висівки злакових культур, при правильному його вживанні може запобігти безлічі проблем зі здоров’ям кишечника. Як відомо, коректна робота кишечника сприяє підвищенню імунітету і правильному обміну речовин. Однак, як і у випадку з іншими продуктами, висівки необхідно вживати правильно, щоб не завдати шкоди власному здоров’ю.

 • . 2

  Один з найпростіших способів того, як є висівки, є їх споживання разом з кашами з різних злакових пластівців (пшеничних, вівсяних, ячмінних, гречаних і т. д.) Цей спосіб є досить безпечним , так як в хлопьевих сумішах частка висівок розрахована на регулярне вживання. Тому ранкова каша з висівками і невеликою кількістю солі і вершкового масла буде щодня сприяти поліпшенню травлення.

 • . 3

  Більш радикальним способом очищаючого використання висівок є їх споживання в сирому вигляді. За 15 — 20 хвилин до їжі ( 2 — 3 рази на день) необхідно з’їсти 1 — 2 столових ложки висівок, запивши їх рясною кількістю легкої рідини (води, розведеного соку, неміцного чаю і т. д.) Використовувати цей простий спосіб того, як вживати вівсяні висівки в сирому вигляді, потрібно за суворим графіком. Перший прийом не повинен перевищувати 2-х тижнів, через півроку — можна повторити прийом, збільшивши його до 3-х тижнів. Якщо ж такі прийоми не завдали ніякої шкоди, то можна регулярно, раз на рік, проходити місячний курс очищення.

 • . 4

  Схожим способом приймаються і відварені, відпарені висівки. Готуються вони просто: забрасиваютя в каструлю з киплячою водою і настоюють. У вареному або пареному вигляді найкраще приймати пшеничні висівки. Вживаються вони по 1 — 2 столової ложки протягом двох тижнів (найкраще під час або незадовго до їжі). Між двотижневими курсами повинні бути як мінімум тримісячні перерви. Перед тим, як приймати пшеничні висівки таким чином обов’язково потрібно досліджувати кишечник на наявність захворювань, особливо хронічних.

 • . 5

  Користь вживання висівок полягає в ефективному очищенні кишечника від шлаків, холестерину, радіонуклідів та інших шкідливих домішок, що надходять в організм з їжею. Висівки містять значну кількість клітковини, яка потрапляючи у вологе середовище, набухає і очищає стінки кишечника, а також абсорбує шкідливі речовини. Знаючи, як приймати висівки правильно, можна дуже ефективно займатися домашньою очищенням кишечника.

 • . 6

  Однак, існує і якась частка небезпеки. По-перше, споживання висівок строго забороняється людям, що мають будь-які хронічні захворювання кишечника, а також його пошкодження (виразкові, травматичні і т. д.) По-друге, навіть не кожен здоровий кишечник витримає навантаження від прийому висівок, особливо якщо перевищувати допустимі дозування. Тому, для позитивного результату необхідно проконсультуватися з лікарем, уважно ставитися до дозувань, а також при перших відчуттях дискомфорту і тяжкості в кишечнику хоча б тимчасово припинити прийом висівок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :