Як активувати бонусні бали на Мегафоні?

як активувати бонусні бали на мегафоні?

Вам знадобиться
 • Мегафон
 • Інтернет
 • Бали
Інструкція
 • . 1

  Все більше людей при виборі стільникового зв’язку віддають своє уподобання тарифами Мегафона. Більшість проведених бліц-опитувальників, як анонімних, так і відкритих показали, що більшість абонентів перейшли з інших операторів на Мегафон. І неспроста, адже це не тільки відносно дешева, але і якісний зв’язок, яка діє у всіх регіонах країни. Мегафон надає величезний вибір тарифів, на будь-який смак споживача стільникового зв’язку. Якісний і швидкий мобільний інтернет, за малу ціну, можливість дзвонити на інші оператори за ті ж гроші що і всередині мережі, все це надає дана стільниковий зв’язок. З недавнього часу з’явилися бонусні бали, які нараховуються за чергове поповнення балансу, відправлення смс і навіть за користування інтернету.

 • . 2

  Все накопичені бали будуть дійсні протягом наступних дванадцяти місяців. Ось чому дуже важливо знати, як активізувати бонусні бали на Мегафоні. Ще один великий плюс полягає в тому, що бонусні бали не потрібно спеціально підключати, отримати бали можуть всі абоненти користуються даної стільниковим зв’язком. Один бонусний бал можна отримати за кожні закинуті на баланс тридцять рублів, зазвичай вони нараховуються в період з першого по десяте число кожного місяця. Потрібно знати, що бонусні бали не накопичуються за розмови в роумінгу, використання послуги «Заміни гудок», за дзвінки на платні розважальні служби. Але не всі люди знають, як активувати бали на Мегафон що б вони не згорали даремно.

 • . 3

  Що б дізнатися кількість набраних балів, що закінчаться першого числа наступного місяця можна відправити смс на номер 5010 з текстом 2, або набрати на своєму телефоні команду * 115 * 2 # та клавішу дозвону. Ще один великий плюс полягає в тому, що бонусні бали не потрібно спеціально підключати, отримати бали можуть всі абоненти користуються даної стільниковим зв’язком. Всі накопичені бали можна використовувати для розмов усередині стільники, відправки повідомлень, для користування інтернетом, або ж сплатити бонусними балами в спеціальних салонах зв’язку. У цьому випадку, два бали будуть рівні одному рублю. Для зручності абонента з’явився новий спосіб, як активувати бали на Мегафоні. Це можна зробити за допомогою інтернету, просто зайшовши на «Сервіс гід», або по інакше його називають «особистий кабінет». Для цього просто потрібно відкрити будь-який зручний пошуковик і ввести регіональний сайт Мегафон, після того як він завантажиться необхідно зареєструватися за допомогою введення номера стільникового телефону.

 • . 4

  Протягом декількох хвилин має прийти смс з цифрами які й будуть паролем для того що б увійти в систему. Логіном в цьому випадку буде номер стільникового телефону, на який прийшло смс з паролем. Далі потрібно знайти розділ «подарунки і бонуси» і вибрати Мегафон бонус. Після того як з’явиться розділ «Активація винагород» натиснути активація. З’явився розділ надає всі наявні в наявність бонуси і всю необхідну інформацію про кількість бонусів. Натиснути кнопку далі після того як потрібний пакет вибраний. Після того як запит буде опрацьовано на телефон прийде смс повідомлення, з інформацією про те що пакет активований. Слід знати, що на сайті Мегафона активувати бонуси можна не тільки собі, а й на будь-який інший номер своїх рідних і близьких (звичайно якщо абонент користується стільниковим зв’язком Мегафон).

 • . 5

  Для того що б активувати бонуси за допомогою телефону потрібно набрати команду * 115 # і кнопку виклику. Протягом декількох секунд вийде меню, в якому необхідно вибрати пункт отримати бонус. Після з’явитися список всіх пропонованих бонусів, які будуть мати кожен свій номер. Як активувати бали на Мегафоні на хвилини, за допомогою яких можна дзвонити всередині мережі безкоштовно? Для цього спочатку потрібно перевірити кількість набраних бонусів, для цього потрібно набрати все ту ж команду * 115 # і виклик. Перевіривши бонуси, можна переходити до активації бонусів на безкоштовні хвилини. Можна подзвонити на номер 5010 і прослухати необхідну інформацію. Але можна й іншим, більш звичним способом набираючи команду * 105 # і виклик, потім вибравши розділ «Мегафон бонус» знайти вкладом «активація бонусних балів». Для того що б активувати їх на свій номер потрібно вибрати необхідну цифру відповідну цьому. Далі слід перейти в розділ «телефонія», де можна вибрати бали на будь-які випадки, в залежності від потреби в дзвінках.

 • . 6

  Можна вибрати безкоштовний пакет хвилин для розмов усередині мережі, для розмов з абонентами користуються іншими операторами стільникового зв’язку, міські номери, дзвінки по Росії та іншим країнам СНД. Є різні пакети безкоштовних хвилин, все залежить від кількості набраних балів. Можна вибрати пакети безкоштовних хвилин розмірами в 0, 0, 0, 0 або 240 безкоштовних вихідних хвилин. Наприклад, за пакет розміром 300 хвилин всередині мережі потрібно мати 170 накопичених бонусів. Якщо набраних балів не вистачає на обраний пакет, потрібно просто повернутися до попереднього меню і почати все з початок, вибравши пакет з меншою кількістю хвилин.

 • . 7

  Вибравши потрібний пакет, потрібно перейти в розділ обміняти бали, вони будуть доступні протягом наступних 15 хвилин після того як прийде смс повідомлення з інформацією про те що запит поставлений на обробку. Бонусний пакет буде активним протягом наступних 30 діб з моменту активації. Можна активувати і кілька пакетів відразу, але варто знати що в першу чергу буде витрачатися пакет з меншою кількістю хвилин (теж саме характерно і для інших бонусних пакетів, наприклад смс або мегабайти). Зрозумівши як активувати бонуси на мегафоні і основні правила користуванням бонусними балами, можна істотно знизити витрати на розмови, відправку смс і підключення до інтернету.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :