Як активувати промо-коди?

як активувати промо-коди ?

Вам знадобиться
 • Промо-код
 • Офіційний сайт, пов’язаний з промо-кодом
Інструкція
 • . 1

  Дуже часто активація промо коду викликає ступор у багатьох користувачів. Отримавши такий приємний ключик, деякі починаючі користувачі навіть не знають, для чого він потрібен і як його використовувати. Промо код — це унікальна комбінація символів, що надається різними ресурсами своїм користувачам. Зазвичай, промо коди призначені для отримання будь-яких знижок на товари або ж для отримання особливих бонусів.

 • . 2

  Різні ресурси видають унікальні промо коди своїм користувачам по-різному. У деяких випадках, промо код видається абсолютно всім користувачам, які реєструються на сайті. В інших випадках, спеціальний набір символів можна отримати лише за підсумками яких конкурсів. Буває й таке, що промо код видається користувачеві після виконання зазначених на сайті умов.

 • . 3

  У будь-якому випадку, активація промо коду всюди проводиться за схожою схемою. Отримавши унікальний набір символів, слід уважно прочитати додається інструкцію до активації промо-коду. Якщо такої не виявилося, то слід перейти на офіційний сайт ресурсу, який надав даний код. Зазвичай, на головній сторінці сайту або ж в розділі «бонуси та акції» можна знайти докладну інструкцію для активації.

 • . 4

  Якщо і на офіційному сайті немає інструкції, то тоді доведеться діяти самостійно. Необхідно зайти в систему сайту під своїм ім’ям, і перейти в особистий кабінет користувача. Серед різних посилань треба шукати «бонус-коди» або «промо-коди». Швидкий доступ до меню введення промо коду — це те, до чого прагне кожен ресурс, тому знаходження потрібної посилання не повинно зайняти багато часу. Після переходу в потрібне меню, повинна з’явитися спеціальна форма, куди і потрібно вводити унікальний промо-код. Деякі ресурси не дозволяють користувачам просто скопіювати і вставити код у форму, тому, можливо, доведеться набрати його вручну.

 • . 5

  Слід враховувати той факт, що в деяких випадках промо код може мати термін придатності. Тому після отримання унікального коду, необхідно відразу ж зайнятися його активацією. Якщо активація промо коду досі залишається непереборною перешкодою, то, можливо, трапилася помилка в роботі самого сайту. У цьому випадку необхідно зв’язатися зі службою підтримки ресурсу, і по порядку пояснити виниклу проблему. Якщо диспетчери служби підтримки виявляться хорошими працівниками, то проблема обов’язково вирішиться.

 • . 6

  Зробивши все вищеописане, питання про те, як активувати промо код, не повинен залишатися загадкою ні для кого. Не варто лякатися, якщо введення коду не вийшов з першого разу. Багато власників сайтів часто влаштовують профілактику свого ресурсу, тому можна спробувати активувати код трохи пізніше. Крім цього, неможливість введення промо коду може пояснюватися і закінченням якої-небудь акції, і, тим самим, набір символів вже недійсний для застосування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :