Як багатодітним встати на чергу на житло?

як багатодітним встати на чергу на житло?

Вам знадобиться
 • Інформація про пільги
 • Довідка про доходи
 • Пакет документів
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні держава прагне розробити нові програми для допомоги багатодітним сім’ям, наприклад, на отримання житла. Однак, щоб отримати квартиру, необхідно знати, як багатодітним встати на чергу і які документи необхідно надати. Для початку необхідно дізнатися, які саме пільги надаються багатодітним сім’ям з поліпшення житлових умов у конкретному регіоні проживання. Ця пільга буде стосуватися регіональних, а не до федеральним, так як саме від місця проживання буде прямо залежати сама процедура поліпшення житлових умов.

 • . 2

  Для отримання всієї необхідної інформації ПОНАБ звернутися до органів соціального захисту багатодітних сімей за місцем проживання. Треба уточнити, чи має конкретна сім’я на право отримання нового житла. У цих же органах можна буде дізнатися і як ветерану встати на чергу. Для того, щоб дізнатися, має лісемья на отримання житла, необхідно щоб на поточному місці проживання, накожному члена сім’ї доводилося не менше 10-ти квадратних метрів. Ця нормапревишает 15 квадратних метрів для комунальних квартир.

 • . 3

  Для отримання житла, в багатодітній сім’ї повинно бути не менше, ніж три неповнолітніх дитини або дітей, які ще не досягли 23-х років і проходять курс навчання в вузах (тільки на денному відділенні). Доходи членів сім’ї не повинні бути вище рівня, встановленого в конкретному регіоні проживання. Якщо родина проживає у Москві, тут є додаткова умова — сім’я повинна бути прописана в місті не менше 10-ти років, а протягом останніх 5-ти років не виробляти обміну квартири на житло меншої площі. Також варто ознайомитися з інформацією, як дізнатися чергу на квоту.

 • . 4

  Для оформлення черзі на отримання нового житла знадобиться зібрати пакет документів — паспорта, а також свідоцтва про народження всіх членів сім’ї, які проживають в одній квартирі, довідку про склад сім’ї, яку треба отримати в паспортному столі. Знадобиться надати документ, який визначає сім’ю як малозабезпеченим. Оформити такий документ можна в органах соціального захисту. Можливо знадобиться надати і договір про власність квартири або договір про соціальний найм житла, де в даний момент проживає сім’я. Знаючи, як дізнатися чергу на субсидію, буде набагато легше отримати всі необходімиедокументи.

 • . 5

  Багатьом багатодітним сім’ям буде корисна інформація про те, як стати на чергу на ділянку. Отже, як тільки будуть зібрані всі необхідні документи наочередь на отримання житла, всі папери повинні передатися до органів муніципального управління, які займаються безпосередньо постановкоймалоімущей сім’ї на житло. Потім на місці пишеться заява про те, що семьянуждается в отриманні більшої квартири. Важливо, регулярно перевіряти статус своейзаявкі ні житло, щоб контролювати процес просування своєї заявки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :