Як бездротову сигналізацію відрегулювати?

як бездротову сигналізацію відрегулювати?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Навички управління
Інструкція
 • . 1

  Безсонні ночі, розхитані нерви, лайка з сусідами — а все через те, що сирена спрацьовує на кожну пташку, собаку або кішку, випадково зачепили автомобіль. Це вже не кажучи про спрацьовування на людину, яка пройшла поруч, на різкий звук і т. д. А причина в тому, що мало встановити систему, треба ще знати, як сигналізацію відрегулювати.

 • . 2

  У такій ситуації слід або прямувати в центр техобслуговування до майстрів, або спробувати усунути проблему самостійно. Для цього озброїтися інструментом, інструкцією з експлуатації, добре б взяти товариша на підмогу, і відправитися куди-небудь на пустир, щоб не накликати на себе гнів обивателів своїми дослідами. Враховуючи, що встановити сигналізацію на авто не так само просто, як встановити сигналізацію на мопед, треба знайти захований в салоні або під торпедо головний блок. Як правило, саме на ньому розташовується регулятор чутливості датчика удару (часто-пластиковий гвинт). Тепер, експериментальним шляхом, за допомогою товариша, необхідно домогтися адекватності спрацьовування сирени, обертаючи регулятор і керуючись викладеними в інструкції з експлуатації прийомами, як налаштувати чутливість сигналізації. Покладатися тут варто також і на свій здоровий глузд, домагаючись дійсно необхідного рівня зовнішнього впливу на спрацьовування, в діапазоні між дотиком Кошкіна хвоста і ударом кувалдою.

 • . 3

  Можливо, що і серед знайомих власника машини знайдуться Кулібіни і Черепанови, які не тільки допоможуть у регулюванні заводської сигналізації, але і повідають, як зробити сигналізацію своїми руками. Що ж, напевно, так, на якомусь початковому рівні складності саморобний бар’єр можна поставити. Але навряд чи такий доморощений підхід зможе гідно конкурувати з напрацьованим досвідом брендових фірм-виробників і з колективним розумом розробників. Безумовно, такі майстри заслуговують на повагу, і в багатьох питаннях експлуатації автомобіля можна і треба прислухатися до їхніх порад. Але довіряти безпеку свого улюбленця все ж краще фахівцям. Як дізнатися, яка сигналізація краще підходить машині з урахуванням вимог водія, як її правильно встановити, яких правил експлуатації дотримуватися — ось мінімальний перелік питань до працівників спеціалізованих сервісних центрів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :