Як безкоштовно потрапити в пологовий будинок: факти і міфи

як безкоштовно потрапити в пологовий будинок : факти і міфи

Вам знадобиться
 • Вибір пологового будинку
 • Дорога до пологового будинку
 • Сумка в пологовий будинок
 • Зустріч подруги
 • Відмова від дитини
Інструкція
 • . 1

  Термін вагітності підходить до кінця і виникає логічне запитання, як потрапити в пологовий будинок. Чи потрібно для цього спеціальний напрям або можна самостійно вибрати місце, де довгоочікувана дитина з’явиться на світ? Вирішивши всі питання заздалегідь, можна запобігти зайве хвилювання при виникненні перших ознак пологів.

 • . 2

  Як безкоштовно потрапити в пологовий будинок? Просто при появі перших сутичок необхідно викликати швидку допомогу — лікарі зобов’язані доставити породіллю в пологовий будинок. Якщо передбачувана дата пологів наступила, а сутичок досі немає, можна також зателефонувати « 03» і попросити надіслати машину швидкої допомоги. Це робиться з метою підстраховки, і відмовити в цьому проханні не мають права. Якщо існує певна домовленість з лікарем з конкретного пологового будинку, то слід обов’язково попередити лікарів швидкої допомоги про цей факт, щоб уникнути зайвих непорозумінь.

 • . 3

  Благополучно діставшись до пологового будинку, майбутню маму чекає ще ряд питань, щодо правил поведінки в приймальному та пологовому відділенні, а найбільше турбує, як пройде сам процес пологів, почнуться перейми природним чином або лікар буде « викликати »пологи? Як стимулюють пологи в пологовому будинку, хвилює багатьох. Звичайно, найкращий варіант — коли пологи починаються природним чином, так як до їх початку дитина повністю готовий до появи на світ. Однак найчастіше лікарі практикують введення штучного окситоцину, гормону, що стимулює початок родової діяльності, щоб дати свого роду сигнал «Пора!» Організму вагітної жінки. Окситоцин та інші стимулюючі препарати лікарі використовують у всіх періодах пологів, залежно від ситуації — при недостатніх сутичках в первинному періоді, при ослабленні сутичок у другому періоді пологів і при потугах. При цьому додатково породіллі вводять інші гормони, спазмолітики і вітаміни.

 • . 4

  Будь-яка жінка, дохажівая останні тижні свою вагітність, повинна подбати про те, щоб всі речі, які їй можуть знадобитися в пологовому будинку, були під рукою. Як зібрати сумку в пологовий будинок і не забути нічого важливого? Краще скористатися списком, який пропонують вже народили матусі. Головне — зібрати документи, засоби гігієни для догляду за собою і малюком, халат і миються тапочки, прокладки і вологі серветки. Бажано заздалегідь дізнатися в пологовому будинку, які речі дозволяється проносити з собою в післяпологове відділення.

 • . 5

  Якщо має їхати в пологовий будинок не народжувати, а забирати новоспечену маму з малюком, то у багатьох виникає питання, як зустріти подругу з пологового будинку? Будь-якій жінці доведеться до душі увагу і красивому букету з улюблених квітів буде рада кожна. Можна подарувати кілька гарних комплектів для малюка або його перший іграшку. Буде оригінально, якщо на виписку приїхати на шикарному лімузині, прикрашеному повітряними кулями.

 • . 6

  На жаль, бувають і такі ситуації, коли жінка в силу тих чи інших обставин змушена відмовитися від новонародженого. Як залишити дитину в пологовому будинку? Написати після пологів спеціальну заяву, яке далі потрапляє в органи опіки та піклування. Якщо протягом 6 місяців після відмови від дитини, жінка не передумає і не захоче повернути свої материнські права на нього, то малюк залишиться або в будинку малятка, або буде усиновлена іншими батьками.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :