Як блокувати спливаючі вікна і рекламу?

як блокувати спливаючі вікна і рекламу?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Доступ в інтернет
 • Програми для блокування
 • Інтернет браузер
Інструкція
 • . 1

  Напевно, серед тих, хто досить багато часу проводить в інтернеті, немає жодного, кому б не приходило псевдо-повідомлення з вконтакта або Фейсбук, звістка про грошове виграші або пропозицію заробити купу грошей практично нічого не роблячи. Все це називається контекстна реклама і з’являється вона не залежно від того, з якою метою людина використовує всесвітню мережу. Вона може з’являтися і при пошуку шкільного реферату, і при читанні новин, ну а будь-який пошуковий запит зі словом дієта або гроші, приголомшить людини такою кількістю реклами, що зрозуміти, де правда, а де піар хід іноді просто нереально. Така реклама марна, забирає велику кількість часу і уповільнює роботу інтернет браузерів.

 • . 2

  На щастя, програмісти вже давно подбали про те, як блокувати спливаючі вікна інтернет реклами. Ця проблема була особливо актуальною років 5 тому, коли безлімітний інтернет могли дозволити собі небагато, а dialup з’єднання було настільки повільним, що навіть сама невелика контекстна реклама могла вилитися в чималі гроші з оплати за інтернет. Багатьом доводилося платити за абсолютно непотрібну їм інформацію. Тоді у розробників програмного забезпечення з’явилася ідея блокувати непотрібну інформацію спеціальними фільтрами. Якщо не заглиблюватися в деталі, то можна сказати, що такі програми перехоплюють непотрібні потоки інформації і замінює їх. Це помітно при першій же блокуванні: на місці реклами найчастіше стоїть невеликий значок програми, яка блокує рекламу.

 • . 3

  В даний час існує не одна така програма-блокувальник. Адже проблема, як блокувати спливаючу рекламу, актуальна для великої кількості інтернет-користувачів, а це означає, що можна заробити непогані гроші, адже люди готові платити за те, щоб позбутися від настирливої реклами. Природно, майже всі такі програми платні, причому заплатити лише раз при придбанні навряд чи вийде. Час від часу можуть з’являтися додаткові модулі, які можна купувати за окрему плату. Ще один варіант — це покупка програми буквально за копійки, але активувати її можна лише в разі купівлі ліцензійного ключа, який буде коштувати в десять разів більше.

 • . 4

  Але це зовсім не означає, що розробники таких програм хочуть обдурити користувачів. Програми-блокувальники інтернет реклами досить добре справляються з поставленим перед ними завданням. Більше того, майже всі програми такого виду можна безкоштовно протестувати, а тільки потім вже купувати. Безкоштовну пробну версію можна скачати на сайті розробника, але така версія зазвичай має дуже обмежений функціонал, а ще досить нетривала за часом (у середньому пробна версія працює приблизно два тижні). З тим, як блокувати спливаючі вікна, досить добре справляються такі програми як Ad Muncher, Adguard або Adblock Plus. Безумовним плюсів використання цих програм є створення власних фільтрів захисту, які допоможуть у кожному конкретному випадку.

 • . 5

  До речі, багато користувачів інтернету, які воліють закривати спливаючі вікна вручну стали помічати, що часом зробити це дуже важко, а іноді і зовсім неможливо. Справа в тому, що розробники контекстної реклами спеціально міняють звичне розташування інтерактивних кнопок. Так, що перед тим, як закрити спливаючі вікна, потрібно уважно подивитися на екран, помітити значок закриття вікна (звичний всім хрестик), який при такому вигляді реклами іноді буває ну просто мікроскопічним, спробувати потрапити на нього курсором мишки, і тільки тоді вікно реклами закриється. Програми-блокувальники роблять все цю роботу автоматично, буквально за долі секунди, при цьому збільшують швидкість завантаження сторінки і блокують деякі види вірусів і працюють з усіма видами браузерів.

 • . 6

  Крім використання спеціального програмного забезпечення, більшість сучасних інтернет браузерів мають вбудовані фільтри для блокування реклами. Такі фільтри починають свою роботу разом з установкою інтернет-браузера і багато користувачів навіть не підозрюють про те, що вони захищені від реклами під час використання браузера. У деяких браузерах, таких як Firefoxілі GoogleChrome настройку фільтрів блокування доведеться виконати самостійно. Але, на щастя, це не займає багато часу, а сам процес інтуїтивно зрозумілий. Але навіть якщо і виникають якісь проблеми, то в інтернеті існує величезна кількість інструкцій, як для просунутих користувачів, так і для тих, хто налаштовує браузер вперше.

 • . 7

  Підводячи підсумки, можна сказати, що способів, як заборонити спливаючі вікна, існує декілька. Кожен користувач сам вирішує, яким засобом для видалення непотрібної реклами скористатися і чи потрібно це робити взагалі. Для тих, хто зараховує себе до категорії користувачів, що не потребують блокуванні реклами, варто нагадати, що дуже часто контекстна реклама буває носієм вірусів. Блокування спливаючих вікон допоможе легко і непомітно для користувача боротися з вірусами, які можуть не тільки вплинути на роботу програмного забезпечення комп’ютера, а й стати причиною поломки самого обладнання комп’ютера.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :