Як болить серце симптоми: енциклопедія пацієнта

як болить серце симптоми: енциклопедія пацієнта

Вам знадобиться
 • Медична енциклопедія
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Серцева біль являє собою неприємні відчуття, які можуть турбувати людину в області грудей. Цей біль може бути обумовлена як захворюваннями серця, типу стенокардії, так і рядом захворювань, які зовсім ніяк не відносяться до серцевої області. Для початку необхідно визначити різницю в тому, як болить серце, симптоми описати доктору. Після чого профільний фахівець поставить правильний діагноз.

 • . 2

  Серцева біль при стенокардії проявляється короткочасно і нетривало, найчастіше під час фізичного навантаження. У процесі повернення стану спокою больові відчуття можуть досить швидко проходити. Що ж до серцевих болів, що володіють внесердечних походженням, необхідно знати також і те, як зняти симптоми застуди.

 • . 3

  У список внесердечних захворювань, що виявляються болем в області серця, можна внести: міжреберної невралгії і грудну радікулалгію, невралгію сплетення лівого плечового та плече-лопатковий періартрит, синдром передньої грудної стінки і вегето-судинну дистонію. Також: нейроциркуляторну дистонію за кардіальним типом та перелом або тріщину ребра, плеврит і запалення плеври, гострий трахеобронхіт і гострий трахеїт, діафрагмальний грижі, аневризму дуги аорти і грудного відділу і так далі.

 • . 4

  На відміну від того, як болить підшлункова, симптоми серцевих болів при міжреберної невралгії характеризуються постійністю, різноманітністю і інтенсивністю. Хворий відчуває посилення больових відчуттів при глибокому диханні і промацує хворобливого ділянки. Даний вид серцевих болів ефективно знижується і лікується за допомогою протизапальних медикаментів, а також аспірину, диклофенаку. Грудну радікулалгію з її больовими симптомами відрізняють від серцевих болів стенокардіческогохарактеру, а також того, як збуджується дівчина, симптоми більш затяжні, які проявляються в період спокою.

 • . 5

  Болі такого характеру часто з’являються на погоду, посилюються при русі плечима і чханні. Відмінним лікувальним ефектом у даному випадку будуть протизапальні засоби, вітамін В 12 в поєднанні з диклофенаком і вольтареном. Болі в серцевому області можуть проявлятися тоді, коли у хворого є перелом чи тріщина ребра. Їх характеризує хворобливість коле характеру, посилення якої відбувається через кашлю або в процесі дихання.

 • . 6

  Для полегшення даного виду болю рекомендується давить в область пошкодженого ребра. Для тих, хто знає, як болить печінка, симптоми захворювань, дають больові відчуття в область серця, можуть сказати багато про що. Здогадки і самолікування тут можуть тільки нашкодити. Отже, варто звертатися до фахівців для з’ясування реального стану справ.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :