Як боротися з осами в приватному будинку?

як боротися з осами в приватному будинку?

Вам знадобиться
 • Аерозолі від ос
 • Осине гніздо
 • Препарати від ос
 • Пастки для ос
Інструкція
 • . 1

  Укуси оси дуже небезпечні, особливо, для маленьких дітей. У багатьох людей вони викликають алергію. Знищувати цих шкідливих комах потрібно відразу, як тільки стало помітним їх появу. Проблема як боротися з осами стає актуальною на дачі або в приватному будинку. Оси — любителі солодкого, ласують соковитою м’якоттю фруктів і винограду. Злітаються вони і на варення. Для знищення одиночного комахи, який залетів у будинок, підходять такі препарати, як липка стрічка для мух, дихлофос і карбофос. А от на вулиці аерозолі можуть викликати агресію комах, дуже чутливих до запаху, що обернеться великою неприємністю. Потрібно знати, що під час видобутку їжі оси мало агресивні і легко отгоняются помахом руки. Інша справа, якщо вони будують гніздо. Інстинкт самозбереження може викликати напад ос на людину. Потрібно позбавлятися не тільки від самих ос, але і від їх будиночків.

 • . 2

  Як убити осу? Краще знищити відразу всі осине гніздо. Деякі борці з осами приступають до знищення гнізд восени, з настанням холодів. Заняття це марна. Оси НЕ зимують у гнізді, адже воно вже відслужило свою службу. Починати боротьбу потрібно вже наприкінці травня, коли будівництво в самому розпалі. Якщо дати гнізда розвинутися, то незабаром сад наповнить ціла купа літаючих агресивних комах. Але і в цьому випадку можливе успішно знищити гніздо. Оси активізуються в жаркі і ясні дні. Тому на боротьбу з ними потрібно вирушати в дощову чи холодну погоду, а краще ввечері, як стемніє, і оси зібралися на нічліг. Осине гніздо треба збити в пакет за допомогою палиці. У нього наперед потрібно покласти тканину, змочену інсектицидом. Пакет потрібно ретельно зав’язати і тримати закритим протягом деякого часу, поки комахи не загинуть.

 • . 3

  Є й інші способи як знищити ос — втопити гніздо у воді, ошпарити окропом. Хоча тут теж існує небезпека розлютити мстивих комах. Під час знищення гнізд потрібно подбати про свою безпеку: одяг має бути з щільної тканини, на руки надягають рукавички, а особа захищається спеціальною сіткою. Можна, попередньо заліпивши отвір, за допомогою шприца ввести в гніздо спеціальний препарат для боротьби з осами («Троапсіл» або «Москитол — захист від ос»). Добре обробити таким засобом саме гніздо і, особливо, вхід до нього. Тоді заповзає оси будуть заносити з собою отруйні мікрокапсули, що призведе до загибелі всіх комах. Щоб оси не повернулися згодом на це місце, потрібно зішкребти слід від гнізда і ділянка обробити розчином перманганату калію або перекисом водню.

 • . 4

  Як позбутися ос якщо гнізд виявити не вдається? Тоді допоможуть пастки. Це звичайні пляшки, наполовину заповнені забродившим варенням або сиропом. Для бродіння в сироп додається квас. Оси залітають в пляшку і не можуть знайти виходу з неї. Через деякий час пляшка заповнюється загиблими комахами. Боротьба з осами — непроста справа. Але воно коштує витрачених сил і часу. Адже на весь сезон зникає ймовірність отримання укусів. Тоді літо пройде без настирливих комах!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :