Як боротися з панікою і безпричинним страхом?

як боротися з панікою і безпричинним страхом?

Вам знадобиться
 • Медична допомога
 • Психологічне вирішення проблеми
Інструкція
 • . 1

  Як побороти страх всередині себе. Дуже часто трапляється так, що у людини ні з того, ні з сього трапляється напад страху або паніки. Він починає переживати всередині себе щось, а що — сам не знає. Просто так, без видимих причин його колотить і лізуть дурні думки в голову. Що робити в таких ситуаціях? Як боротися з панікою, яка нічим не обгрунтована? Найпростіше і швидке вирішення проблеми — це прийняти заспокійливе. Такі ліки призначає лікар на прийомі.

 • . 2

  Можливо знадобиться пройти якісь обстеження. Але, як правило, прийом заспокійливого — це всього лише тимчасове лікування подібної проблеми. Якщо болить зуб — його потрібно глобально лікувати, а не пити знеболююче. Досвідчений фахівець підкаже, як позбутися від нападів паніки, а головне — допоможе знайти причину, яка можливо ховається десь глибоко, але вона є. Випивши потрібну таблетку, полежавши, розслабившись, прийнявши теплу ванну — паніка пройде. Ви відчуєте комфорт і почуття страху зникне.

 • . 3

  Задавши собі питання «як позбутися паніки», людина повинна розуміти, що рішення завжди є, а іноді їх навіть декілька. Перший спосіб — це прийняти призначену таблетку. Тоді все пройде. Але панікер повинен розібратися в собі. Не важливо — звернеться він до професіонала, або зробить це сам. Просто потрібно думати все ж про те, що саме її викликає, а не про те, як подолати паніку. Потрібно усвідомити і зрозуміти, що трапилося такого, що могло б викликати такий стрес.

 • . 4

  Може людина боїться чогось у квартирі або когось, і коли розуміє, що «це» вже поруч, виникає паніка, а він і не розуміє, чому. Разом з психологом буде швидше і правильніше шукати причину в собі, він розповість, як впоратися з панікою і не просто впоратися, а вилікувати це назавжди. До речі, як варіант — може це почуття страху попереджає про щось, інтуїтивно підказує небезпека?

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :