Як боротися з повінню: рада професіонала

як боротися з повінню: рада професіонала

Вам знадобиться
 • Системи оповіщення населення
 • Інтернет
 • Прогноз погоди
Інструкція
 • . 1

  Повінь відноситься до тієї стихії, яка може відбутися в будь-якому регіоні планети. Тому більшості не треба пояснювати, що таке повінь. Напевно багато хто бачив як відбувається повінь і знають із за чого воно виникає. Причин може бути безліч: танення льоду і снігу, зливи, цунамі, скидання в річку води з водосховища тощо. Але на території Росії люди поки не навчилися боротися з цією стихією і захищатися від неї. Дуже часто «велика вода» приходить несподівано, внаслідок чого страждають люди і тварини, псується меблі, руйнуються будинки.

 • . 2

  Наочний приклад тому — Краснодарський край: величезні жертви в Кримську та інших районах Краснодарського краю показали, що люди не були оповіщені про стихію і тому зовсім не знали як боротися з повінню. У лічені секунди будинку опинилися під водою. Так як повінь сталася пізно вночі, багато жителів міста не встигли вибратися з будинку і загинули. А ті, хто вижив, втратили своє майно. Сумний досвід минулого показав, що перша необхідність при повені — це система оповіщення. Попереджений — значить озброєний!

 • . 3

  Але щоб попередити людей про небезпеку повені, необхідно бути впевненим у його початку. А для цього на державній службі повинна постійно працювати бригада синоптиків і екологів, які змогли б спрогнозувати наближення стихії. Вони ж і розповідають населенню як поводитися під час повені. Але крім попередження про паводок необхідні і більш серйозні заходи. Попередити-то народ попередили, а як врятуватися від повені? Наприклад, щоб річки не виходили з берегів, русло їх щороку потрібно прочищати. А на цей захід в уряді краю повинні виділятися гроші. І, звичайно ж, в міської влади мають працювати фахівці, контролюючі процес очищення річок.

 • . 4

  У разі загрози затоплення зливами міська влада також організовано вирішують питання з міською каналізацією, перебудовують дороги. У місті шикуються укріплювальні дамби. І, зрозуміло, завжди під час паводку і зливи мають бути напоготові бригади рятувальників, щоб вчасно евакуювати людей. На жаль, традиційно в Росії не думають заздалегідь як діяти під час повені. Поки грім не вдарить, мужик не перехреститься — стверджує старовинна російська приказка. Тільки коли трапляється велика біда, як це було в Кримську, по всій країні починають перевіряти як працюють системи оповіщення та проводити профілактичні заходи. Але хочеться вірити, що в майбутньому все зміниться. Адже сьогодні уряд виділяє чималі гроші на боротьбу з наслідками стихії. Російська людина теж вміє вчиться на своїх помилках і намагається робити висновки з минулих катастроф. Наприклад, системи оповіщення зараз прекрасно працюють у всіх містах країни.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :