Як боротися з хамством підлеглих?

як боротися з хамством підлеглих?

Вам знадобиться
 • Терпіння
 • Розуміння ситуації
 • Почуття власної гідності
Інструкція
 • . 1

  Під Вашим керівництвом трудиться колектив, відносини в якому, м’яко кажучи, не складаються? У чому Ви бачите причина цього? Якщо у неприхованому хамстві, ознайомтеся з матеріалом даної статті — деякі моменти можуть стати в нагоді в реальному житті. Найчастіше в колективі не все нахаби і грубіяни. Швидше за все, по-справжньому невихованих людей всього кілька, а може і зовсім один. Але це «ядро» робить все, щоб зробити життя колективу нестерпним.

 • . 2

  Як вчинити з ними? Почнемо з варіанту, в якому деякі нахаби поводяться потворно по відношенню особисто до Вас — своєму начальству. Як вчинити? Як боротися з хамством підлеглих? По-перше, не здумайте пустити справу на самоплив! Така ситуація призведе в кінцевому підсумку до того, що не тільки купка грубіянів, але і всі інші Ваші підлеглі можуть перестати з Вами рахуватися!

 • . 3

  Викличте до себе кривдника «на килим». Попередньо продумайте ті його недоліки (тільки професійні, на особистості не здумайте переходити — Ви не просто людина, якій нахамили, Ви — начальник!) Попросіть у грубіяна звіт про роботу. Не забудьте вдосталь покритикувати, говорячи при цьому приблизно так: «Некомпетентні співробітники фірмі не потрібні, можливо, скоро буде скорочення, потрібно підібрати кілька кандидатур на звільнення і т. д.»

 • . 4

  Цим Ви покажете грубіянові, в чиїх саме руках знаходиться влада. Якщо хамство звучить не до Вас, а до Ваших підлеглих, а грубіян лише трохи стримується, але Вам ще не хамить. Поступите аналогічним чином, сіючи в його сприйнятті страх перед Вашими повноваженнями. Тепер у Вас — незаперечний авторитет! Чи не опускайтеся до їхнього рівня і не піднімайте голос!

 • . 5

  Хамство підлеглих керівник, що тримає руку «на пульсі», може стримати одним «важким» поглядом. А от після цього — вимагайте винуватця пройти до Вас у кабінет і влаштовуйте йому «розгін»! Якщо Ви будете намагатися кричати, відповідати грубістю на неприємні репліки — це очікувана нахабою реакція. Вона говорить про Вашу не компетенція!

 • . 6

  Бережіться! Не допускайте такого у себе в колективі! Інакше підуть чутки про те, що Ви — слабохарактерний людина і, можливо, займаєте не своє місце. Такі розмови можуть дійти і до Вашого керівництва. Хіба Вам це потрібно? Тому не давайте підлеглим шансу, вважати Вас м’яким, поступливим людиною. У таких начальників є певну назву — ганчірка! Беріть ситуацію під контроль і удачі Вам!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :