Як боротися зі сном без шкоди для здоров’я?

як боротися зі сном без шкоди для здоров'я?

Вам знадобиться
 • Фізичні вправи
 • Напої
 • Холод
 • Гуарана
Інструкція
 • . 1

  Трапляються моменти, коли накопичуються справи і не вистачає часу ні на що, часто доводиться обмежувати себе у всьому, навіть у відпочинку. При цьому гостро постає проблема: як боротися зі сном ефективно і без шкоди для здоров’я? Питання при сьогоднішньому ритмі життя дуже актуальний і знайти серед безлічі способів реально працюючі, використовуючи що не буде шкоди організму, вельми не просте заняття.

 • . 2

  Одним з найпопулярніших способів, є вживання напоїв містять кофеїн таких, як кава або зелений чай. І дійсно, це не тільки смачні і корисні напої (наприклад, кава містить 120 корисних компонента), а й хороший засіб у вирішенні такого завдання, як боротися зі сном. Правда дію створюваного ними ефекту бадьорості тривати порядку 1 — 2 годин, потім сонливість повертається знову, часто з подвійною силою.

 • . 3

  Ще один ефективний і простий спосіб повернути бадьорість — прикладання до чола і скронь, будь-яких холодних предметів або умивання прохолодною водою. Діє він моментально, правда тривалість вельми коротка: кілька хвилин. Даний метод може добре допомогти в екстрених ситуаціях, наприклад при керуванні автомобілем, коли інші методи того, як контролювати сон, недоступні.

 • . 4

  Гуарана-це досить відома рослина з джунглів Амазонії, популярність воно набуло через використання в енергетичних напоїв. Зерна даної рослини містять у два рази більше кофеїну ніж кавові і відрізняються меншим негативним впливом на організм. Гуарана дає менше навантаження на серце, печінку і шлунок і ефект бадьорості триває 4 — 5 годин. Спосіб вживання: чайна ложка на склянку води.

 • . 5

  Ще один спосіб, як забути сон — легка фізичне навантаження — в перебігу декількох хвилин необхідно робити зарядку (повороти корпусом, обертання руками і ногами). Така невелика тренування допоможе підвищити тиск і настане бажаний ефект. У разі, якщо виконувати більш важку вправи, це викличе неминучу стомлення в результаті чого стан тільки погіршитися.

 • . 6

  Щоб ефективніше боротися з подібним станом, потрібно знати, як розгадати сон, причини його появи в настільки не бажану час: щільний прийом їжі, після якого відбувається навантаження травлення, зниження насиченням мозку киснем; біоритми людського організму. Саме через їх роботи спостерігається зниження працездатності в післяобідній час і навпаки збільшення бадьорості до кінця робочого дня.

 • . 7

  Описані вище способи не є не єдино можливі, але вони дуже прості у використанні і абсолютно нешкідливі для здоров’я. Так само варто виробити режим роботи і відпочинку, включити в раціон харчування більше овочів і фруктів, вітаміни покращують тонус і загальну бадьорість організму. І в будь-якій ситуації буде набагато легше впоратися з не вчасно з’явилася сонливістю і втомою і зберегти стан бадьорості.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :