Як брати участь в політичному житті країни?

як брати участь в політичному житті країни?

Вам знадобиться
 • Переконаність у певних політичних поглядах
 • Бажання брати участь в політичному житті країни
 • Уміння розробляти проекти
 • Участь у виборах (відповідно наявність паспорта)
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб брати участь в політичному житті країни, вам необхідно визначитися в якій з її форм ви хочете брати участь. Ці форми діляться на мирні і агресивні. Якщо ви за вдачею людина більш урівноважений, то краще побічно впливати на політичний процес. Вам підійде участь в конкурсах з розробки пропозицій і проектів, пов’язаних з політичним життям держави. Прийняття участі у виборах в місцеву і загальнодержавну влада — це теж ваш вид участі у політичному житті.

 • . 2

  Якщо за темпераментом ви холерик або сангвінік, то вам підійдуть більш активні дії. Для початку, визначитеся з політичною партією, чиї погляди більшою мірою збігаються з вашими політичними переконаннями. Після цього станьте одним з членів цієї партії. Тепер ви сміливо можете брати участь в агітаційній програмі в період виборів. Ви можете стати одним з активістів в організації мітингів, походів, пікетувань з питань, що стосуються політичного життя держави.

 • . 3

  Впливати на політичний процес в країні можна, якщо вступити до лав певних суспільно-політичних організацій та брати участь у суспільно-політичних рухах. Такі організації відрізняються такими критеріями як: добровільність вступу, збіг особистих політичних переконань та інтересів, самоврядування, рівність усіх членів об’єднання, законність і гласність. Найбільш яскравими прикладами рухів у нашій країні стали Жіночий рух, Антивоєнний рух, Екологічний рух, Правозахисний рух, Молодіжний рух.

 • . 4

  Пам’ятайте, що брати участь у політичному житті країни ви можете, навіть не виходячи з дому. Створіть свій блог, активно спілкуйтеся на форумах. Участь у політичному житті може виявитися не тільки цікавим, але і корисним. Ви зможете відстоювати свої інтереси.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :