Як бути цікавою в спілкуванні для співрозмовників?

як бути цікавою в спілкуванні для співрозмовників?

Вам знадобиться
 • Саморозвиток
 • Підвищення комунікабельності
 • Щирий інтерес до життя співрозмовника
Інструкція
 • . 1

  Багатьом хочеться частіше перебуває в центрі уваги, бути необхідним людям, щоб знайомі і незнайомі приходили за порадою і «сарафанне радіо» поширювало чутки про те, що в компанії саме з цією людиною — приємно у всіх відносинах. Для цього потрібно бути особистістю трохи більш цікавою і незвичною, ніж середньостатистична людина. Щоб добитися цього, потрібно всього лише не зупинятися у своєму розвитку, постійно йти далі і працювати над собою в усіх відношеннях. Якщо людина постійно в курсі останніх новин в якої цікавої області, це привертає до нього співрозмовників. Адже така людина при зустрічі обов’язково розповість щось нове, оригінальне і цікаве. Тим, хто хоче знати, як бути цікавою в спілкуванні, варто взяти це на озброєння.

 • . 2

  Перше правило для тих, хто запитує себе, як бути цікавим у спілкуванні — потрібно відвідувати цікаві місця і цікавитися чимось новим. А так же не соромитися розповідати про це і інших своїх захопленнях друзям і знайомим. Звичайно, смаки не співпадуть на 100%, але якщо мовчати про своє життя, то яким же чином знайти один одного людям зі схожими захопленнями? Не варто зупинятися тільки на пасивному участі і спостереженні з боку за новинами. Потрібно дійсно займатися тим, що подобається — пісні це, танці, спорт або фото — неважливо. Сидячи вдома за переглядом новин, товариські стати неможливо, це вимагає роботи над собою. Ще один хороший рада для людей, які думають, як же їм стати цікавіше для співрозмовників — не потрібно приховувати свої дивацтва, саме вони роблять людину унікальним.

 • . 3

  Ще одна хороша приказка говорить «як відгукнеться, так і відгукнеться». Не варто соромитися цікавитися життям своїх друзів і знайомих, адже швидше за все люди дадуть відповідь тим же. Щирих людей дуже мало, і якщо вдасться виявитися одним з них, нові друзі та знайомства забезпечені. Але небагато таких людей, яким подобаються постійні повчання і непрохані нав’язливі поради. Дуже неприємно спілкуватися з людиною, що визнає тільки свою думку і не бажає слухати нічого іншого, так як правим така людина вважає завжди тільки себе самого. Думаю, хоча б раз з такою особистістю стикався кожен. І навряд чи комусь хочеться зустрінеться з такими людьми ще один раз. Так що тим, хто хоче бути цікавим співрозмовником, не варто бути схожими на таких людей.

 • . 4

  У всьому потрібна золота середина — свою думку з кожного питання мати дуже добре, це ознака нестандартного мислення, яке завжди цікаво оточуючим. Але ставити свою думку вище всіх і відмовлятися від будь-яких обговорень цієї теми — не зовсім те, що відрізняє приємного співрозмовника. Всі люди в першу чергу цінують чуйність, розуміння і щирість. Так само корисно для бажаючих завести нові знайомства покинути нарешті свою зону комфорту. Життя проходить дуже швидко, і в ній спробувати треба якщо не все, то багато чого, щоб не шкодувати потім про втрачену можливість. Але, звичайно ж, все має бути в межах розумного, і в першу чергу мається на увазі — якщо є можливість дізнатися або навчитися чомусь новому, потрібно користуватися нею.

 • . 5

  Цікаві особистості — це сильні особистості, з цим складно не погодиться. Тому, щоб бути цікавим співрозмовником, потрібно перемогти себе. Свою лінь, свій страх і невпевненість в собі. І розповісти про це — ось уже цікава тема для розмови. Натовпи, як правило, йдуть за харизматичним самодостатньою людиною, який в якійсь області першим вирішив піти проти громадської думки або роками складалася стереотипу. А зануд і заздрісників на цій дорозі варто ігнорувати і не витрачати на них свій час і нерви. Прагнути треба до спілкування з людьми, що знаходяться трохи вище, щоб завжди було до чого прагнути і на кого рівнятися. Так само слід забути фрази, якими ми зазвичай виправдовуємо свою невпевненість, ті які звучать як «от якщо б, ось тоді б я».

 • . 6

  Потрібно дійсно мати велике бажання змінитися, щоб це дійсно відбулося. Успіхи в спілкуванні і хороші взаємини — справа непроста, і без великого бажання перші ж невдачі змушують опустити руки і забути про цю затію. Потрібно багато спілкуватися з різними людьми, малознайомими і близькими — це піде на користь. Випадкові люди — це хороший досвід для тренування свого дружелюбності і товариськості, адже зав’язати розмову з незнайомою людиною не так-то просто. Навіть неприємні співрозмовники дають шанс навчитися терпляче слухати, а так само подивитися на речі по-іншому, потренувати своє терпіння. Навик спілкування з різними людьми дуже корисний, він допомагає стати людині тим самим ідеальним співрозмовником, з яким цікаво всім і кожному.

 • . 7

  Кожен співрозмовник впливає на подальше життя і спілкування з іншими людьми. Можна не подумавши образити людину, поставившись до нього невиправдано холодно і байдуже, і далі від нього піде вже не найкраще думку про якість спілкування. Не варто без поважної причини бути недоброзичливим до кого б то не було, гарне спілкування завжди передбачає під собою допомогу у важких ситуаціях і трохи більше взаєморозуміння і співчуття, ніж люди звикли бачити в повсякденності. Парадокс у тому, що гарне розташування до себе доводиться завойовувати тривалий час, але воно в одну мить може рухнути від необдуманого, нехорошого слова. Якісні і приємні відносини завжди були великою рідкістю і їх потрібно цінувати, як ніщо інше в цьому житті.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :