Як бути розумною дівчиною: 5 корисних порад

як бути розумною дівчиною: 5 корисних порад

Вам знадобиться
 • Дівчина
 • Розум
 • Кмітливість
Інструкція
 • . 1

  Часом люди плутають поняття розуму і мудрості. Різниця полягає в тому, що розумові здібності допомагають людині бути уважним, кмітливим, мати відмінну пам’ять, продуктивно мислити. Що стосується мудрості, слід сказати, що це якість проявляється швидше у вчинках, проявах людської особистості в різних ситуаціях. Жіноча мудрість включає в себе інтуїцію, досвід, здорові життєві міркування. У даній статті піде мова про те, як стати розумною дівчиною. Мудра жінка знає, як правильно поводитися в тій чи іншій ситуації, які рішення приймати. Існує безліч правил поведінки, які допоможуть дівчині бути розумнішими і мудрішими, вести себе правильно і гідно в будь-якій ситуації.

 • . 2

  Отже, перше правило. Необхідно розвивати інтелектуальні здібності. Для цього слід більше читати, дізнаватися нову корисну інформацію. Класична, філософська література сприяє збагаченню внутрішнього світу людини. Також можна слухати всілякі онлайн-лекції на тему філософії, психології, будь-який інший науки, спілкуватися з освіченими людьми, радитися з ними. Таким чином розвиватиметься кругозір та інтелектуальні здібності.

 • . 3

  Друге правило. За будь-яких обставин треба намагатися зберігати витримку, спокій. Бажано не давати волю своїм емоціям, коли виникла непроста конфліктна ситуація. Жінка ні в якому разі не повинна кричати на співрозмовника, ображати лайливими словами, намагатися принизити. Це підносить її з вкрай негативної сторони, навколишні втрачають повагу до такої дівчини. Жіноча мудрість полягає насамперед у доброті, в любові до світу і оточуючим. Посмішка, як ніщо інше здатна прикрасити жіноче личко. Привітний погляд завжди спонукає до спілкування. Потрібно намагатися зберігати добрий вираз обличчя. Такі люди запам’ятовуються частіше, з ними хочеться розмовляти і продовжувати спілкування.

 • . 4

  Наступне правило як бути розумною дівчиною голосують про те, що мудрість і розум виявляються у творчості. У кожної жінки неодмінно має бути улюблене заняття, в яких вона зможе реалізувати свої здібності. Це може бути спів, танці. вишивка, образотворче мистецтво, читання літературних творів і т. п. Знайти улюблене заняття, значить задовольнити свої естетичні почуття. Індивідуальне хобі завжди рятує від зневіри, неприємних думок, допомагає уникнути почуття самотності. . Жінка також повинна підтримувати затишок і комфорт у себе вдома, піклуватися про близьких людей, повинна пам’ятати, що в першу чергу вона є господинею, берегинею домашнього вогнища.

 • . 5

  Ще одне правило жіночої мудрості полягає в розумінні, в співпереживанні оточуючим людям. Також допомоги будь-кому, коли це необхідно. Вона завжди надасть підтримку тим, хто потребує, постарається дати пораду, допомогти у вирішенні того чи іншого питання. Краса людської душі полягає в безкорисливій допомоги іншому, в розумінні проблем свого товариша, в старанні посприяти їх вирішенню. Розумна жінка здатна заспокоїти співрозмовника, підтримати теплими словами.

 • . 6

  Якщо дівчина розумна і освічена, вона ні в якому разі не повинна принижувати тих, хто є менш обдарованим. Не потрібно хвалитися своїми інтелектуальними здібностями. Адже саме скромність прикрасить набір особистісних жіночих достоїнств. У глибині душі необхідно любити себе, знати всі свої плюси і переваги, однак не слід демонструвати гордість, гордовите ставлення до тих, хто веде себе неграмотно. У відносинах з хлопцем також необхідно проявляти мудрість. Вона полягає в тому, щоб дівчина не сперечалася з ним, не намагалася нав’язувати свою точку зору. Чоловіки не люблять, коли їх занадто контролюють. У таких ситуаціях вони схильні вчинити наперекір вимогам коханої. Відповідно мудра дівчина не буде надмірно нав’язливою, прискіпливої і вимогливою до хлопця.

 • . 7

  Хотілося б продовжити тему взаємин з коханою людиною. Відомо, що чоловікам дуже подобається збиратися в компанії друзів. Чоловіча дружба, як правило дуже міцна. Дівчина не повинна забороняти хлопцеві зустрічатися з друзями. А якщо вона знаходиться в їх компанії, не слід критикувати небудь, роздмухувати конфлікти, розбіжності. Мудра дама завжди буде хвалити свого обранця в присутності його друзів. Вона не стане «виносити сміття з хати», розповідати про проблеми, невдачі в їх подружнього життя. Мудра жінка також не стане ділитися з подругами розповідями про інтимне життя. Це вкрай некрасиво. Такі вчинки говорять про те, що дівчина не відчуває справжню любов до чоловіка, вона, швидше намагається самоствердитися через молодої людини.

 • . 8

  Вище було наведено основні правила, як стати мудрою жінкою. Зокрема як поводитися в тій чи іншій ситуації, ніж займатися для розвитку інтелектуальних здібностей. Мудра жінка завжди успішна. Вона, без сумніву, користується популярністю серед оточуючих, її люблять і поважають друзі, колеги, близькі. Така дівчина здатна викликати інтерес у людей і бути прикладом для наслідування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :